Kepler

Máte někdo zkušenosti s melatoninem?

Trpím nespavostí, často usínám až ve 4 ráno a a pak spím jako dřevo až do pravého poledne. I když jsem důchodce, není to pro mně přijatelné. Různé čajíčky nebo přípravky z nich mi moc nezabírají.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tohle NENÍ nespavost, když naspíš 8 hodin woe. Máš jen posunutý režim, to je celé. Nejspíš sis zvykl čumět do poče a prolhané bedny dlouho přes půlnoc a pak se zdravým NORMÁLNÍM osmihodinovým spánkem vyspíš.

Nespavost je třeba to, že já tu strašil do dvou a už před šestou jsem zapínal komp. Tobě postačí posunout režim z5 do běžných kolejí. Toho dosáhneš tím, že:

  1. Vezmeš to hákem, tedy půjdeš spát kolem 3 – 4 a vstaneš v 6, i kdyby se ti 1000× nechtělo. Není to moc dobré a většina lidí s tím má problémy.

nebo

  1. půjdeš spát stejně, ale přinutíš se vstát v 9:30, takhle to budeš dělat 2 – 3 dny a pak půjdeš spát kolem 1:30, vstaneš v 7 – zkrátka podobně, jako když se aklimatizuješ z pásmové nemoci. Je to LEPŠÍ postup, ale trvá déle.

Na chemii se vykašli a buď rád, že se vyspíš i bez ní. :)

Další odpovědi
Kajoch

Znám.A to se ti děje i když se před spaním ovíníš,případně opivníš?
Pokud ne…tady je cesta:)

EKSOT123

Kdybys nakonec na něco přišel, tak dej vědět. Myslím, že jsem na tom se spaním ještě o dost hůř. Jinak tady paní si poradí i s jinšími hochy: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gPFJrYvnL-w&t=6s

Dochy

Kajoch: Na tohle řešení ale nefunguje kartička ZP 😉

Kajoch

:)…

Kepler

alien: jo, to jsem zkoušel a postupně jsem se skutečně dostal do normálních mezí. Ale jen tak na dva dny a pak jsem sklouzl zpátky. Třeba jsem šel spát už v 11 a ve dvě ráno jsem se vzbudil a už znova neusnul. Tak jsem zapnul PC, něco málo pojedl a za dvě hodiny jsem mohl do pelechu znova.