kde koupit melatinin

spankovy hormon

Odpovědi
dědapetr

U nás není povolen prodávat,ale dá se koupit na slovensku jestli je to MELATONIN,jinak se prodávajípodobné přípravky s obsahem MELATONINU.

Rolotr

Dnes je již v ČR vyráběn jako léčivo a může vám ho předepsat psychiatr, nebo neurolog. Jsou však omezení: kůra tvrá 21 dnů, pacient by měl být starší 50 let. Více- práce prof. MUDr. Jána Praška, CSc., přednosty psychiatrické kliniky Olomouc, jež se melatoninu věnuje přes 20 let.