Marty Koller

Máte někdo z vás předkus?

Přitahuje to ostatní lidi? Proč si někteří lidi myslí, že je to krásný?

Nejlepší odpověď
Lotr2008

Já už nemám ani pravý zuby.

Další odpovědi
Justin1

Měl jsem ho jako dítě. V dospívání jsem nosil rovnátko a předkus se díky tomu zmenšil tak, že přestal být viditelný.

Rokio

Nemám předkus.

Některým lidem se to líbí, protože každému přijde krásné něco jiného.

Kazatel

Retardovaný, s předkusem a tlustý, to je terno, navíc z pochybné rodiny. Ale proti gustu, žádný dišputát.

da ny

Široký úsměv, hluboký skus/překus, velké zuby (ve frontálním úseku), mohou být zajímavě. Někdy i nositeli/ce sluší. Předkus, jen zřídka.

Marty Koller

Kazatel: Taky tě můžu zkritizovat!! A tlustej nejsem, jen mám rád tlusté holky! Jsi internetový troll!

Kazatel

MK – jsem trefil tři ze čtyř, to je docela dobré, přidávám – navíc s pochybnými preferencemi na boubelky 🙂

anonym

Lotr2008 – Právě jsem si poprskal monitor.