Máte nějaký svůj osobní rekord?

Dosáhli jste něčeho vyjímečného?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
dudu

Téměř 44 let mám stejnou manželku a stále nám to docela klape. Skoro padesát let řídím bez nehody.

Další odpovědi
Kepler

Jo, sandály koupené u Ťamanů jsem zničil po dvou hodinách, ani jsem v nich nedošel dom.

kelley

Tak teď něco pozitivnějšího 😁 Třeba že jsem ušel pěšky 50 km za den…

anonym

Jelikož zabíjím po vesnici domácí zvířata, tak můj rekord je 8 zabitých králíků za hodinu kompletně stažených a vyvrhnutých.
Pokud je ještě porcuju, tak jen 6 králíků za hodinu.

dubraro

Ano. Držím firemní rekord v rychlosti vyhození podomního obchodníka. 4 sekundy.

Manfred05

Osobní rekord je v podstatě vše, co jsem v životě udělal. Pokud nějaký čin opakuji a udělám ho lépe než minule, nahradím jeho současný rekord. Veškeré mé činy jsou osobními rekordy.

Manfred05

Osobní rekord je v podstatě vše, co jsem v životě udělal. Pokud nějaký čin opakuji a udělám ho lépe než minule, nahradím jeho současný rekord. Veškeré mé činy jsou osobními rekordy.