Alesh

Kdo je rekordman/-ka v počtu sexuálních partnerů za život?

To by mě vcelku zajímalo, který chlap je v historii považován, že měl za život nejvíce žen a naopak, která ženská měla nejvíc chlapů?

Nejlepší odpověď
annas

Nejvíc sexuálních partnerek za život pak měl vladař Tonga v Oceánii Fatafehi Paulah, který musel zbavit panenství každou dívku ve své zemi. Za dobu své vlády podle zápisků prý zvládl 37 800 dívek.

http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/226239-nejbizarnejsi-sexualni-rekordy.html

Další odpovědi
bolak

Hele, nevím jaký sou rekordy, ale co vím určitě je to, že kdyby oba tydlencty rekordmani byli v novinách, tak u toho chlapa by ten nadpis zněl: „Největší svůdník planety!“ a článek o té ženské rekordmance by nesl název „Největší ku*va planety!“.

Nebo myslíte že ne? :)

anonym

Nějakej sultán měl 888 žen, což je mazec, jestli to byly i sex. partnerky to netuším.

anonym

V Evropě je nás prý většina příbuzných přez Attilu (Bič boží) tak asi on by měl být horký kandidát.

Drap

Přesně se to jistě zjistit nedá. Všechno to jsou spíše jen odhady. Pokud se však chceš dostat do čela tabulky, tak máš ještě hodně co dělat.

BANAN93

Goťák přece – ale asi to bude Casanova … jinak některej pornoherec by to asi troufnul

MacChill

nějaká slušná prostitutka by mohla mít dost