Mili @

Proč dávat bacha na odesílání mailů???

# Neuvěřitelná příhoda s přeposláním mejlů ??!!
#
# Z této příhody plyne poučení, jak nezacházet s došlou emailovou poštou..
# anebo ano :))) Historka, která se opravdu stala se mi moc líbí (zejména
# proto, že není vymyšlená a čas od času se přihodí ve zmenšených
# rozměrech a v jiných kulisách leckomu z nás).
#
# Sbormistr pardubického chlapeckého sboru Bonifantes Jan Míšek odeslal 29.3.
# e-mailem na cca 420 adres seriózní pozvánku na premiéru koncertu.
# Mezi příjemci této pozvánky byli přátelé sboru, rodiče, sponzoři, lidé
# ze státní správy i samosprávy, novináři atd.
# Jeden příjemce odpověděl (bohužel nikoli jen sbormistru Míškovi, ale
# všem!!!) takto:
#
# Zdar Honzo,
# normálně bych se ti na to skřehotání vysral, ale dyž tam
# Bude Jiřinka (bejku, doufám, že střízlivá, ne že ji zas naleješ a
# přefikneš, jak minule) tak se asi vokážu. Přeji úspěch.#
# Hezký den.
# Jiřík
#
# Jako první mu odepsala jedna z pozvaných:
# Milý Jiříku,
# všichni níže jmenovaní dostali vaši vtipnou odpověď .....
# dávejte pozor, zda kliknete na „odpovědět“, nebo „odpovědět všem“ !!!
# PS: Doufejte, že se to Jiřinka nedozví, vy „bejku“
#
# Následovaly tyto reakce:

# Vážený kolego, již dlouho jsem nezaznamenal tak skvělou a veselou
# příhodu, která se Vám odesláním textu všem 420 el.
# adresám povedla. Smál jsem až jsem se za břicho popadal a to právě při
# představě okamžiku Vámi zjištěného „FO PA“. Omluva se přijímá a jen tak
# dále
# – je to fakt ze života!!!
# Přeji hezký den – Jaroslav Kňava
# starosta městského obvodu Pardubice V
#
# Dobrý den, nebylo by možno pro ostatní rozeslat foto Jiřinky abychom se
# mohli také rozhodnout o případné účasti?
# S přání hezkého dne Pavel Simajchl
#
# Děkuji všem a musím říci, že právě dnešní den jsem vzpruhu v podobě této
# konverzace potřeboval. Náš Deník uvažuje o reportáži přímo z akce.
# Marek Hovorka,
# zástupce šéfredaktora Deník – Východní Čechy
#
# Vážený pane Míšku, jako reklamní agentura si Vám tímto
# dovolujeme upřímně pogratulovat k této inovativní marketingové
# strategii, kterou jste s panem Čejkou vymysleli. Jsme
# přesvědčeni, že návštěvnost bude rekordní, a nabízíme vytvoření
# grafického návrhu odznaku s fotem paní Jiřinky, podle kterého by
# se všichni účastníci této komunikace mohli snadno poznat.
# V případě zájmu se na nás prosím obraťte.
# Vaše Studio Artefakt,
# Škroupova 673
# ¨ 500 02 Hradec Králové 2
#
# Vážení, i VUS Pardubice se připojuje k akci „Jiřinka“. Rušíme
# plánované akce a jedeme na koncert, sjednat spolupráci s Jiřinkou.
# Nebyla by ale lepší hokejová aréna? Tam se asi všichni nevejdeme.
# S pozdravem Andrea, Milan a Jirka za VUS
#
# Protože přéčinó hromadného odeslání bela chebná elektronka E13
# z našeho podniko Katoda Olomóc, připojuje se k omluvě i naša
# fabrika a sejdeme se všici na koncertě s Jiřinkó.
# Tož se majtě PH.
#
# Vzhledem k tomu, že v tomto okamžiku se nám jeví dlouho
# očekávaný středeční hokejový zápas Pardubice : Sparta jako
# slabý odvar ještě ráno vůbec neočekávaného koncertu, zrušili
# jsme tímto rezervaci autobusu směřujícího na Prahu a
# vyjednáváme s řidičem ( který až dodnes neměl o vážnou hudbu
# zájem) o změně směru jízdy sborovým voláním : " Na Hradec,Vávro, na
# Hradec !„
# V případě, že budou v autobuse ještě volná místa, budeme Vás
# všechny kontaktovat!
# S netrpělivým očekáváním zdraví Viktorinová P.S. Mohu pozvat i
# svou tetu Jiřinu?
#
# Milý Honzíku,
# vidíš, Ty bejku, to mě nikdy nenapadlo, velmi děkuji za
# úchvatné pozvání a to si teda piš, že tam bude nejspíš celá
# Unie českých pěveckých sborů!!
# S heslem "ať žije Jiřinka“ a přáním dobré noci Libor Sládek
#
# Ahoj všichni, na středeční koncert to zatím nevypadalo, ale po
# včerejšku mám jasno i já ! Už se nemohu dočkat, pozdravuj Jiřinku.
# PS.Doufám,že se tam všichni vejdeme !!!
# S pozdravem Vašek, Malý Vlčkovice
#
# PS. Ten koncert měl opravdu naprosto rekordní účast !!!
Doplňuji:
Nevím, nevím, jestli se Jířa dostavila…
😁

Odpovědi
anonym

Ano, Pardubický starosta Jaroslav KŇAVA (ODS) je. Ale jestli ten hoax není reklamou?
I když je docela možné, že všechny jmenované osoby jsou ta největší sebranka
http://www.you­tube.com/watch?v=y­eAkRlaeHRk

Pak by to vysvětlovalo, že si umí žít jako skuteční lidé. Že jsou to chlípníci a tuneláři a vykukové.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=y­eAkRlaeHRk

Terryle

Jo, o tý příhodě jsem už někde četla. Lidi jsou holt tupí, mačknou Odpovědět a už nekoukají, komu. Máme školní mailovou konferenci a věčně mi chodí spamy od lidí, co nedokážou odpovědět jednomu příjemci. A to jsou to studenti vysoký školy, zaměřený na internet…

Rekordní účast je super… ale co je hlavní, přišla Jiřinka? :)