Kepler

Nevím, jak moc důvěryhodné tyto informace jsou, ale připomíná mi to situaci, kdy zloděj křičí: „chyťte zloděje!“.

Další odpovědi
dudu

Názory kolegů doplňuje avizo mého noťase:
tento web nemůže poskytnout zabezpečené připojení

Drap

Taková informace běhala po netu už v prosinci. Proč bych měl mít názor. Neznám všechny informace, tak nejde určit. Pravdu se dozvíme stejně pouze takovou, jakou chtějí mocní. Možné by to však bylo.

Mc Merkurion

… odpovím takto: všechno je možné, u amíků obvzvlášť, takže bez ohledu na „důvěryhodnost“ zdroje to nelze vyloučit … někdo v tom prsty mít bude, třeba matička příroda …

led

Staré pravidlo podporené skúsenosťami vekov hovorí:
Možné je všetko,
ale čo z toho je pravda?

fáma alebo fakt? hľa, čo som videla v mojej sklenenej vešteckej guli:
skúste si spomenúť aké katastrofické filmy boli nakrútené, dám kratšiu dobu, v posledných 20 rokov. Koľko z nich sa priblížilo po nejakom čase k desivej realite? Mali tvorci informácie, alebo to bolo len „fantazijné tušenie tieňa“? Aj o pandémii bežalo niekoľko filmov.

mzm

… zdroj „aeronet.cz“ zařazený na seznamu známých šiřitelů fake news do desátého místa v libovolném nalezeném seznamu.

Opravdu důvěryhodná zpráva…