petra15

Máte nejakou veselou historku ze sousedství?

Tak já jsem byla na návsteve na venkove a sousedum utekl králík, a naháneli ho po zahrade. Náhle slysím jak soused volá na sousedku : „Jdi si to udelat domu sama, já si ho tu zatím budu honit“. No vybouchla jsem smíchy, ze jsem se málem polila…:-)

Nejlepší odpověď
cochee

Zajímavé, že ty všechno tlačíš přes sex :P

Mi přišlo humorné, jak sousedka hodlala utratit psa (už nemohl na nohy), bylo to na Štědrý den a sousedka kopala na zahradě psí hrob a že na druhý den přijde někdo z rodiny a psa střelí. Pes se evidentně urazil a v noci raději sám pošel.
(černý humor.)

Další odpovědi
RyuzakiKate

Když jsem si chodila hrát s holkou od sousedů, tak na ni její máma volala:„Lucko, nežer!“ a moje máma volala:„Káťo, pojď se najíst!“
Mamka nechávala na chodbě zchladnout cukroví, který mělo žloutkovou polevu. Přišla za námi drbna ulice, že nám nese kubu (to jídlo) a přitom nám omylem ťápla do toho cukroví.
Na to si teď momentálně vzpomenu :) ale na historku od cochee to samozřejmě nemá, to mě fakt pobavilo.

bolak

Já když jsem ještě chodil na školu, tak jsem jednou po cestě domů potkal souseda, teda bejvalýho – von tam dřív bydlel s babičkou, pak se odstěhoval a jezdil tam tak jednou za půl roku. No, a já už na něj z dálky řval „TÝVOLE, CO TO NESEŠ ZA SVINSTVO“, protože měl v ruce černej igelitovej pytel, a von na mě prej „VÍŠ CO, BĚŽ DO PRDELE“ a zase zalez do vchodu. Tak jsem šel radši dál, zalez sem do našeho v chodu, a když sem otevřel dveře vod bytu a vešel, vidím fotra jak čumí, nenápadnej jako kožak na woodstoku, skrz žaluzije a povídá mi „viděls to?“ já říkám „vole co?“ prej „sousedka z vedlejšího vchodu umřela, ležela tam asi 3 tejdny a mladej to teď musí uklízet, prej se nasákla až do podlahy“.

ptáč

Já ne, ale švára. Vracel se domů, bydlí na vesnici. Jak šel kolem jednoho plotu, zahlídl za ním souseda jak drží prase a řeže mu zadní nohu. Tak tam na něj přes ten plot zavolal co to dělá. A soused odpověděl: No co bych dělal, stará dostala chuť na kýtu, tak přece kvůli tomu nebudeme dělat zabijačku!

led

Pán prišiel nad ránom domov (z práce). Zrazu zistil, že má špinavé spodky, rýchle, aby manželku nezobudil (nech nič nevidí) ich prepláchal a z okna vyžmýkal. Bežná vec, v noci nik nevidí. Ale čo sa stalo, sused pod ním spal pri otvorenom okne. Voda mu stiekla na tvár. Asi sprchlo, vstal šiel zavrieť okno, vonku sucho, pozrie hore a tam pán zo mokrými spodkami v ruke.
Bolo to dosť vtipné? (ako pre koho)

cochee

To bylo jen o trochu míň černé, než má historka ;) palec

led

To sa skutočne stalo. :)

led

dúfam, že táto príhoda sa petry nedotkne.
Chudáci, ako sa tomu smial potom celý dom…

petra15

cochee
Más pekne drzý zobácek ! Ani se neptás, jestli by se mne to mohlo dotknout?

cochee

co dotknout, mrtvý pes sousedky nebo tlačený sex? :D