bolak

Máte nějaká oblíbená čísla?

A ovlivňují tato čísla váš život? Příklad, třeba si jdete vsadit sportku a použijete je, nebo jedete na dovolenou, a v hotelu vám řeknou že jsou volné pokoje 13,7,22 a vy si vyberete 22 protože je to vaše oblíbený číslo, atp.

Uveďte vaše oblíbená čísla pokud nějaké máte + jakým způsobem ovlivňují váš život pokud ovlivňují. A hlavně odpovídejte pravdivě, je to důležité!! S informacemi který se tu dozvím budu dál pracovat, takže žádný legrácky typu 69 a tak podobně. Jen vážně, ukecanost vítána.

Nejlepší odpověď
hayleyy

Moje nejoblíbenější číslo 13.
Ve školní výkazu jsem byla vždy 13-tá, ve sportovním týmu jsem dostala číslo 13.
A letos, když jsme byli na dovolené u moře, připadl nám pokoj č. 13, stejně jako v letadle jsem seděla na sedadle 13B. Asi náhoda.
Dále 13.pátek se mi vždy stane nějaká pozitivní věc :D

Další odpovědi
zjentek

999– nevím sice proč, ale mám jej rád
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/999_%28%C­4%8D%C3%ADslo%29

Pepa25

Ano, číslici v mém nicku 🙂 Ovlivňuje mě zásadně, protože mě jednoznačně identifikuje v případné záplavě dalších Pepanů, Jožinů a Jozífků, pokud by se tu vyskytli 😉

anonym

Moje nejoblíbenější číslo je,když mě při něm nenachytá manželka!

namiikk

18 18.8 jsme sli na dovolenou a taky si budu dospela ted je mi 17

Mirdas

Určitě číslo 12 a pokud možno ležák.

zzzzz

3,14159 26535 8­9793 23846 26433 83279 5­0288 41971 69399 37510…

Vážně:-))
Doplňuji:
PS pak mi pisni, jak ti tento výzkum dopadl:-))

marci1

Když číslo, tak jedině liché. Lichá čísla přinášejí štěstí. Mám s nimi dobré zkušenosti. Hlavně 1, 3, 7, 9. Vergilius říká: Bůh se raduje z lichého čísla. Tradiční islámský výrok: Vskutku, Bůh je liché číslo (totiž Jeden) a má rád lichá čísla. Shakespeare: Liché číslo přináší štěstí. 🙂
Doplňuji:
Všimni si, že většina odpovídajících volí lichá čísla. 🙂

abendsbrot23

O číslu 23 je i film. :)

Zdroj: http://www.fdb­.cz/film/23-the-number-23/42530

bolak

abendsbrot23: mrknu na něj

bolak

zzzzz: a na kolik míst ho umíš zpaměti? :) já na škole ho uměl na 60

na, něco protebe > http://www.ex­ploratorium.e­du/pi/pi_archi­ve/Pi10-6.html