jsemjá

Máte mě rádi? Jen tak pro zajímavost. Co bych měl zlepšit?

Otázka má sloužit jen pro zajímavost.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ne.

Jak můžu mít rád někoho, kdo sotva se zaregistruje, hned zaspamovává soukromou poštu nevyžádanými vzkazy, a navíc neumí česky?
(Nenamáhej se, nečtu to.)

Další odpovědi
anonym

Ne.

Ani nevím, kdo jste.

Rokio

Ano.

Za mě jsi v pohodě. Nemám proti tobě žádný spor a jsi příjemný, komunikativní a dobře obohacuješ naší společnost.

Nela56

Ne.

Nemůžu říct, že bych Tě neměla ráda, nebo proti Tobě něco měla, ale sympatie k Tobě jsem zatím také nenašla :) Zdá se mi, že se občas první ptáš a poté až uvažuješ..

jirka F

Ano.

Chybí jiná možnost, jsi tu nový, takže ti ještě moc nevěřím, ale nic proti tobě jinak nemám.

dovětek: Zajímalo by mně také i to kde jsi zjistil můj e-mail když mám privátní profil?

Emefej

Ne.

Nevím, ani jsem tě nezaregistroval. Jsi tu asi týden a už na tebe máme mít názor? Trochu pokory by neškodilo…

Arne1

Ne.

Mám rád hlavně sebe.