Máte k některým lidem averzi, která nejspíše nezmizí?

Nejlepší odpověď
Kepler

No jéje. K některým lidem dokonce jen od pohledu na ně, dokonce nevysvětlitelnou. Jiní si ji vyslouží svým chováním.

Další odpovědi
Malvína

Mám. A ve většině případů ke sv*ním, které neví, co je to zadaný chlap. Holky jsou ukřivděné, nepochodily. Zrovna minulý týden jedná stále dolézala i za mé přítomnosti. Člověk by to nepochopil. Jedná dobře mířená a bylo po problému. Jsem klidný člověk, hledím si svého, ale jsou situace, kdy se vážně neznám. Ale to nastává až ve chvíli, kdy si dotyčný stále nedá a nedá říci.

zvonisek

Někdy se to bohužel stane

Kryšpín

K těm, kteří skočí na blekoty politiků, jejich přídržtaškám a podobné odrůdě, od Klémy po současnost.

jirka F

Ano,k učitelce na květinářství tu budu nesnášet navždy.Důvody zde psát nebudu.Řekněme že mě zabránila v ekonomickém a vzdělávacím rozvoji svými nevhodnými praktikami.