zjentek

Máte ještě nějaké perníčky od Mikuláše?

K zakousnutí.

Nejlepší odpověď
Drap

Nemám, žádné jsem nedostal

Další odpovědi
da ny

Ty už budou někde v čističce….
Zbyly mi z Mikuláše, už jen Horalky.
A včera jsem dostala od „dětí“ v práci další, retro balené 😉

Čtyřletý vnouček, měl radost i z brambor (má je rád). Tak dostali brambory, do mikulášského
balíčku i rodiče. Měl oběd na dva dny.

Emefej

Nemám, k nám už několik desetiletí Mikuláš a spol. nechodí.

cappuccino

To, co dostanu, posouvam dal postakovi nebo ridici PPLky. Davam jim i kalendare.

aliendrone

Já jsem celý rok zlobil tak, že ani to uhlí jsem nedostal (twl, MYSLI, tak DRAHOU a navíc NEEKOLOGICKOU komoditu, jakou je dnes uhlí a ROZDÁVAT?)! 😮 😉 😁

Ale mně to neva. Vystačím si s flanděrami tekutin s vysokým obsahem ehtanolu. Ty dokáží zahřát jak interně (vypitím), tak externě (zapálením). 😉

Sakra, teď mi to docvaklo… Tím proboha NEMYSLÍM nová idiotská motorová „ekopaliva“ nadiktovaná ZLOunií!! 😉 😁 😁