annas

Máte dobrý postřeh a rychlé reakce?

http://www.chez­maya.com/jeux/ga­me33.htm

Klikejte na čísla od 1 do 33 a postupně je odstraňte.

Nejlepší odpověď
barnajka

62 vteřin, ale moc mě to nebavilo – omlouvám se :)
Myšlenka hry je dobrá, ale výsledek nemůže být nikdy úplně objektivní. Kdyby čtvereček zmizel až po kliknutí na něj, bylo by to opravdu o tom, jaký má kdo postřeh.
To, že na jednotlivá čísla stačí ukázat kurzorem myši a čtverečky mizí samy, může být někdy výhoda (stačí jen zběsile hýbat myší/kurzorem a do cíle dojedu za chvilku i bez hledání)…
…a jindy je to zas velký handicap, protože hledáte patnáctku, protože víte, že na patnáctku jste ještě rozhodně neklikala a že patnáctka je teď v pořadí…a ejhle, patnáctka nikde, protože jste ji už zřejmě sestřelila nevědomky chvilinku předtím. Zbytečně jste tím pádem ztratila několik vteřin, a tohle docela otráví :)

Kdo má Facebook, fakticky doporučuju aplikaci Brain Buddies – je to komplex několika menších her na tříbení postřehu a pohotovosti. Skvěla grafika i hratelnost, po dasažení určité úrovně se odemyká nová disciplína.
Je možno hrát klidně i dokola a zkoušet trumfnout sám sebe, a nebo vyzvat na souboj kamaráda.
Jako výsledek vám na konci hry vždycky vyjede ‚váha‘ vašeho mozku – a v tabulce bodů můžete svoje skóre porovnat se skóre kamarádů. Jsou to často zajímavý výsledky :))

Odkaz a pár obrázků ze hry:
http://www.le­gacygames.com/on­line/play/1911/bra­in_buddies/

Další odpovědi
iceT

za 74 sekund,ale zaslzely mě i oči…bezva

Andělé

No tj.úžasné..výborné na procvičování postřehu. Odstranila jsem je za 78 sekund,no nevím,ale budu dál trénovat 😁. Po mně chce jít syn a určitě si to zkusí i dcera,až přijde ze školy..
Annas,děkuji,o­pravdu super! 🙂

fcoop

Ještě se mi protáčejí oči......77 sec.To je dobrý,nebo ne?

anonym

http://img.na­dapenny.com/t20/120­16/nadap090941433­440230.jpg

anonym

Jejda,vy jste dobří,já to mám za 88″.

briketka10

poslala mi to už kámoška e-mailem, ale zkusím, moc na to nevidím..
84 sec br.. moje oči

Děda Louda

Svého času jsem si ověřoval postřeh tímto testíkem reakční doby. Moje výsledky byly ovšem vždycky dost tristní.
Zkuste si to:
http://www.hu­manbenchmark.com/tes­ts/reactionti­me/index.php