iceT

Máte dnes sebemenší důvod ke spokojenosti?

Já ano,vrátila jsem se od zubaře v takovém stavu,v jakém jsem tam šla.To znamená,že nemusela vytahovat ty své příšerné nástroje.

Odpovědi
annas

Připomněla jste mě, že se musím jít objednat na kontrolu. Věřím, že dopadnu dobře stejně jako Vy.
Myslím si, že Vy z toho důvodu můžete být spokojená.

poa.li

Ano, dnes jsem měl několik důvodů ke spokojenosti… K nespokojenosti jen jeden, ale hloupý. Takže dnešek subjektivně hodnotím kladně. Přeji nápodobně.