zjentek

Maserati Levante- co na tento nový vůz pro střední třídu říkáte?

Nejlepší odpověď
Kepler

Mám značku Maserati spojenou spíše se sportovnějšími vozy. To že se přidali do segmentu SUV, stejně jako Škoda je pro mně velké zklámání a jejich kredit u mně značně poklesl. Prostě naskočili do jedoucího vlaku módních SUV. Já ta auta bytostně nesnáším, jsou vysoká a ošklivá, ani do terénu ani na silnici, prostě na h…

Další odpovědi
postcd

ošklivé a suvy nemusím

marci1

Myslím si, že se Maserati „zatoulal“ příliš daleko od svých kořenů. Je příliš mohutný, velký, dlouhý (5 m). Ta mřížka vpředu mi připomíná žraloka a když jsem jej uviděla, vzpomněla jsem si na český film J. Herze „Upír z Feratu“. V Číně přes internet prodali 100 kusů vozů za 18 vteřin. Pro mě takovýto vůz ne. 🙂

Drap

Je mi to jedno. Kupovat si ho určitě nebudu.