Avatar uživatele
Kepler

Mám počkat, až se nashromáždí větší obnos?

Před vchodem do jednoho supermarketu je takový šikovný rošt, kterým propadají upadnuvší mince (hned vedle jsou vozíky). Vzdor názvu té přerostlé sámošky tam ale nepadají penny, nýbrž tvrdá česká měna. Zřejmě málokdo si toho všímá. Zatím jsem tam napočítal 22 korun. Mám počkat, až se toho nashromáždí více a riskovat, že mi je někdo rychlejší vyfoukne? Nebo tam taky přihodit minci, podobně jako do fontány na Piazza di Trevi, abych se tam v budoucnu rád vracel?

https://pixaba­y.com/cs/photos/pen%C3%AD­ze-dom%C3%A1c%C3%AD-mince-investice-2724235/

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1703 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
michalds

Na nic nečekej, sundej rošt a vyber peníze.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Já bych tam přihodil, dělal že mi tam spadla mince a všechno posbíral. Nevím, zda je to vhodná částka a zda se vyplatí tato manipulace a možnost poslouchat hlasy kolemjdoucích. Ale taky jsem se jako 15 letý vydal na kole do Teplic nad Bečvou s představou, že tam ve fontánce nasbírám několik set korun. Ale při bližším pohledu jsem viděl jen mince menší než byla koruna.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Nečekat!
Jinak nic nezbyde. (–:

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Vzpomínám na mládí… študí chudenti, žízeň a mergle pochopitelně žádné. Inu – na Strahově/Petříně si to asi trochu pamatuješ (z kolejí) a víš, kde je zrcadlové bludiště. Možná si vzpomeneš i na tu bejkárnu na konci (diorama) > http://www.pe­trinska-rozhledna.cz/zrca­dlove-bludiste.php/

Tam jsme kamaráde naběhli těsně před zavřením (nikde ani noha) a VŠECHNY ty mince BLESKOVĚ vysbírali a fofrem zdrhli! To byl panečku pak mejdan! Kdepak nějaké Penny… ;) :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: safra, tak to jsem přišel o důležitý zdroj příjmů! A já blbec PRACOVAL!

před 1702 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> NJN – co naděláš. Někdo je holt na holky, jiný na svaté obrázky emisních bank (se sobě vlastní slušivou skromností tě nechám hádat, čí to byl nápad). :D Ale no stress, ono VŠECHNO „má svoje“. ;)

před 1701 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Kelt:
jen si dělám pudel, nechci vypadat jako houmlesák. Nicméně opravdu tam jsou pětikoruny a dvoukoruny. Během otvíračky bych do toho nešel, to by tam s mincemi padali i zákazníci. Když tak bych počkal do 20:00, to se už market zavírá a je víceméně tma. Ne, že mi to tam vyfoukneš! 🙂

před 1703 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek