Kepler

Mám možnost vyfotit se s Jarkem Nohavicou, jak označit fotku?

Rád bych ji poslal svým známým a přátelům. Bude stačit v podtitulku „Nohavica na snímku vlevo“?

Nejlepší odpověď
tvaruzekcz

Vlevo bard, vpravo Bart :)

Další odpovědi
elkon

To si děláš srandu? Nebo jsi jeho dvojník?

aliendrone

Tví „přátelé“ tě NEPOZNAJÍ? Tak předem přijmi moji kondolenci, protože už i TOHLE znám a vím, že s postupujícím časem budu mít takových přátel jako ty čím dál tím více. (šance jsou slušné, ale doufám, že se toho nedožiji)

Ber to z té lepší stránky, můžeš se označit jako „ten hezčí“. :) Venkoncem pokud budou mít tví přátelé „světlou chvilku“ a tvoji lež odhalí, tak STEJNĚ na to za pár chvil ZAPOMENOU. :D :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

elkon: tys to nepoznal?

elkon

Ještě jsem vás spolu neviděl. Až k tomu dojde, tak si dej kytku do klopy.