Lenča59

Mám aspoň malinkej talent??

(Je mi 13) připadá mi že nemám na nic žádnej talent..když jsem byla menší všichni říkali že krásně maluju. Teď jenom „pěkný, hezký…“ .. Líbí se mi styl Manga, tak sem si na internetu našla chlapíka kterej tam ukazoval jak se to maluje a já postupovala podle něj http://www.you­tube.com/watch?v=TFhzMjyV­LRY&list=UUno-YPZ8BiLrN0Wbl8qIC­FA&index=106&fe­ature=plcp tak sem domalovala http://files.manga-art-cz.webnode.cz/200000008-7f98a81420-public/4.jpg ..myslíte že je to aspoň trošičku hezký? :( :)
Doplňuji:
jééjda děkuju moc všem, to sem nečekala :D :')

Nejlepší odpověď
Damiana

Jsi šikovná, mě se ta kresba líbí 🙂

Další odpovědi
kapka

No, máš to nádherný. Dá se to naučit podle návodu a není to vlastní originální styl, ale každej by to rozhodně nezvládl. Znáš tuhle knížku? http://www.zo­nerpress.cz/nau­cte-se-kreslit-manga-postavy
Mrkni po ní i u vás ve veřejný knihovně, u nás v knihovně ji aspoň mají, dcera si ji tam půjčovala. Nebo možná nějakou podobnou, taky ji to baví kreslit.

led

Talen na niečo má každý človek. Musí ho odhaliť v sebe a hlavne rozvíjať. Hľadať využitie svojho talentu, ak sa nevyužíva zakrnie do malička, až zanikne úplne.
Obrázku nestačí, aby bol ako zrkadlo presný, krásny ale dôležitá je myšlienka, ktorú má vyjadriť.
Nakresliť pekný obrázok dokáže i stroj, ale myšlienku mu dá len človek.
K tvojmu obrázku, kresli, kresli, kresli a pridávaj myšlienku

Alesh

Jo, trošičku hezký to je určitě! 😉

huxa

Ano, je to povedené, nicméně takto obkreslit by to zvládlo hodně lidí, až příliš… zkus to nakreslit z vlastní hlavy ;)

Ančikk

Já umět jako Ty, tak si pískám :) Je to opravdu hezké :)
Doplňuji:

  • kreslit :D

Beer4Real

Obrázek se ti povedl, opravdu Krásně maluješ ;)

anonym

příšernost, která vzniklá podle návodu na YT?! hajzlbába z tebe bude dobrá

BANAN93

Jo je to pěkný