Galax

Má v sobě Frisco alkohol?

Popřípadě kolik??? a kolik bych ho musel vypít abych se opil??? (jen tak mě to zajímá :)… a moje kámoška ho pije po litrech :D… já ho ochutnal a málem jsem ehm..... raději nemluvit :) )

Nejlepší odpověď
quentos

A_P: nic? vždyť to je víc než u leckterého piva (pivo mívá 3 až 5 – i více, ale to už jde o speciály)

Další odpovědi
A_P

4,5%, to je nic

Zdroj: http://www.napoje-online.cz/frisco-033l-p-227.html

Syd

Ano, má. ( http://www.napoje-online.cz/frisco-033l-p-227.html ). Wiki mi prozradila, že běžný český pivo má tak 4–5 %, tudíž by to mělo bejt podobný.

kiticka951

Frisco má v sobě 4,5%.. to,jestli se po tom opiješ nebo ne, záleží na tom,jak moc jsi zvyklej pít.. jako u každýho alkoholu,že.. :D ale člověk se po tom většinou neopije, protože je to sladký jako cumel a moc se z tohohle hlediska nevypije :D ale jeden člověk toho prý vypil hodně, neopil se,ale zbarvila se mu moč do růžova, protože pil to brusinkový.. :D takže asi tolik k Friscu :D ;)

MacChill

4,5 to je dost…

Ale souhlasim, že je to hnus