RockGirl

má to cenu?

Potřebovala bych poradit, jsem zamilovaná do jednoho kluka,ale ten jde teď na školu 100km ode mě(má auto) má cenu něco začínat? ja vím, že zkusit se má všechno, ale ale..:) diky za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
Deli

No, zkusit se má všechno, ne? 🙂
Nebo skoro všechno.
Zkusila bych to, pokud to má vyjít, vyjde to i přes 100 km.
Pokud to není to pravé – nic neriskuješ, jen to skončí.

Další odpovědi
www

Nevím, co znamená „něco si začínat“.
Pokud tím míníš dát mu najevo a poskytnout vše co můžeš jen z toho důvodu, aby se k tobě vracel, tak to je hloupost.
Názor
Dělej ale tak, jak myslíš, hlavně aby to bylo bez následků jiných, než citových 😉.

manon

Já Ti nevím, když já byla zamilovaná, nehleděla jsem na vzdálenosti a takhle prakticky neuvažovala. Když ho miluješ, není co řešit :)

Damiana

No, podle mě zas tak zamilovaná nejsi, když uvažuješ takhle až móóc racionálně. Klidně do toho jdi, mám za to, že to přežiješ…:-)
Btw – A co on? Mluvíš o své „lásce“ dost jednostranně. Ty jsi zamilovaná a hotové, vyřízené… Jen aby tě chtěl i on…:-)

Fyzik

já myslel že tě otravuje:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-mu-mam-napsat-vymluvu

huxa

když začala manon citáty, já ještě jeden dodám: „raději si věci pos*r dle sebe, než podle druhých“ :)

pizlicka

fyzik---jsi ty ale koumák:-)))))) a ja jí odpovedela prekvapive spravne.rock girl,dej si pozor,at na zahravani s city nedojedes.