Má pro vás velký smysl sem každý den chodit?

Načerpáte tu spoustu informací či pouze jen tehdy, když se objevi ty správné otázky a ještě důležitější odpovědi?
Chodíte sem i lovit do archivu a jste zastánci toho, že člověk nemá ztrácet čas a aktivně hledat odpovědi pokud sám nedokáže pokládat správné otázky?

Nejlepší odpověď
klumprt

Ne.

Je to hrozná hloupost. Lidi se mi smějí a vůbec nechápou, proč zde plýtvám energií. 🙂 Ale jen já vím, že je to zábava.

Další odpovědi
Kepler

Jiná odpověď.

Pro mně je to především zábava. Samozřejmě tady najdu i dost užitečných informací, některé jsem dokonce i využil i v praxi. Ale že bych se hrabal v archivu, to ne.

redy

Jiná odpověď.

Copak všechno co dělám, musí mít nějakej smysl?
🙂

Kryšpín

Nikde není tolik zábavy jako tady!

Lamalam

Jiná odpověď.

sesednizkola

Jiná odpověď.

Tak člověk musí mít pocit, že někam patří a to i na tom internetu. Někdo se chodí hádat na novinky, druhý se fotí nahý na amatéři.cz a někdo chodí sem. Mně přijde, že je tady asi nejméně trollů a celkově hloupých lidí, což se o novinkách nebo například zpovědnici říct nedá.

Drap

Jiná odpověď.

anonym

By mě dostalo kdyby se tahle otázka dostala do NÁŠ VÝBĚR OTÁZEK. ;)

Jugar1

Bez tebe by totu asi nešlo,jsi na tenhle server marod.