Rokio

Má podle vás smysl trestat někoho, kdo daný skutek provedl, ale myslel to dobře?

Myslíte si, že je účelné, potrestat člověka, který se dopustil špatné věci, avšak myslel to dobře?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Je to nejen účelné, ale NUTNÉ. Jestliže někdo něco provede, tak navzdory tomu, že „to myslel dobře“ MYSLEL BLBĚ! A za blbost se platí. ;) :D :D

Další odpovědi
jáára

Tebe měli potratit. Je to na nominaci?

hapiky

Myslíme to upřímně! Dost známý výrok, který mluví sám za sebe.
Víš kolik lidí by začalo páchat trestnou činnost, ale mysleli by to dobře?
Jak lze zjistit, jak to onen pachatel opravdu myslel?
Nejhorší je uvěřit blbým kecům!

Rokio

jáára: Ano, to měly. Přeji hezký den!

Rokio

aliendrone: Perfektní odpověď! Zatím jsi zasloužíš nominaci, pokud zde nebude lepší odpověď.