paul1

Má někdo zkušenosti s biolampou?

Dobrý večer, náš vnuk má po úraze kolena a po operaci. Pro zmírnění bolesti a pro lepší regeneraci nám bylo doporučeno používat LED fototerapeutickou biolampu BIOgene II. Má prosím někdo praktické zkušenosti s tímto způsobem léčby a tímto produktem? Děkuji předem.
Pavel
Doplňuji:
Ještě doplňuji proč jsem na tento konkrétní výrobek zvědavý. Jde o to,
že by jsme v případě příznivých reakcí-doporučení tento výrobek chtěli
vnukovi koupit. Vzhledem k jeho ceně je pro nás – důchodce tento výrobek
dostupný. Děkuji

Nejlepší odpověď
kapka

Já jsem původně nechtěla odpovídat, ale tak když nikdo nereaguje… Známá něčím takovým léčila koni nohu, tržnou ránu.Chválila si to, ze prý se rána dříve a lépe zahoji. (On ten kun nebyl její a zranil se u ni, mela ho u sebe na par týdnů, tak se ho snažila vyléčit dřív, než ho vrátí, ale psst :D )
Výsledek léčby nemůžu posoudit. :)

Další odpovědi
Sandul

Ahoj, nemám přímou zkušenost, nicméně rodiče mé kamarádky jí měli, zkoušeli a došli k závěru, že žádný zázrak se nekonal. Podpořit samoléčebný proces těla zevnitř je možná mnohem lepší.