zzzzz

Máte nějaké zkušenosti s bioptronovou lampou?

Nejlepší odpověď
badisko

Nee nemam.. jsem krasny a zdravy i bez ni ......

Další odpovědi
Děda Louda

S důvěrou se obrať na paní Lepařovou.

Pájo

Můj názor čtěte v odkazu níže:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nekdo-zkusenosti-s-biolampou

briketka10

reklama na lidi a zbytečně drahá !!
na bolest mi stačí Ibalgin asi tak :)
Doplňuji:
navíc kdokdy slyšel, nebo viděl, aby svícení pomohlo
léčit ??já nikdy u nikoho a lampa, když jsem byla na
školení Zepteru a četla letáček o této zázračné lampě,
tak její používání má nežádoucí účinky, spoustu lidí ji
nesmí vůbec používat, měla jsem pracovat jako obchodní
zástupce no nikdy bych neprodávala takový šmejd co
některým lidem ubližuje aniž to vědí !!

cochee

Já ne, sorry 😁

Damiana

Když jsem kdysi psala článek o účincích všech těch biolamp, jedna fyzioterapeutka mi přímo řekla, že je to sice nanic a placebo efekt, ale přece jen je to záření, takže pokud má někdo v sobě nějaké skryté bujení nebo je po rakovině, měl by na to zapomenout, protože mu to může hodně ublížit a vyvolat nějaké nežádoucí účinky. Prodávám tak, jak jsem nakoupila…
Jinak – já mám ionizátor, který používám na pleť. To je ale něco jiného, jde o léčbu ozónem. Výborně okysličuje a rozjasňuje pokožku a dezinfikuje případné problémy. Ten bych ti z vlastní zkušenosti z klidem doporučila.:-)

lally

Bioptronovou lampu vlastním a na některé problémy zabírá. Měla jsem např. zlomené žebro a po dvoudenním intenzivním ozařování bolest přestala. Pomáhá i na kožní problémy např. hojení jizev, při rýmě, angině. Způsobuje prokrvení ozařované tkáně a rychlejší regeneraci. Co vím, používají ji i kožní lékaři i na rehabilitaci.

briketka10

http://www.fo­toterapie.cz/nej­castejsi-dotazy#aplikace_4
taky přidám jeden názor, jinak nemám k lampě
co dodat má to u mě prohraný od začátku !!

cochee

Damiana: fyzioterapeutku bych kopl do pr, kecá a neví o čem. Bioptronová lampa vyzařuje část oblasti viditelného světla a část infračerveného (tj. teplo), ultrafialové ani žádné jiné vůbec. Tím je „to přece jen záření“ bezpečnější než sluneční. Kromě toho je to záření polarizované. Pokud jde o ozon, ten je daleko škodlivější než bioptronka, protože je ve vyšších a koncentracích a déle působící jedovatý – víte to?