Bronzový

Máte někdo zkušenosti s biolampou?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkušenost nemám a to jediné mne krotí v tom, abych otevřeně vyjádřil pochybnost o léčebných vlastnostech polychromatického světla! (např. Biolampy Zepter).
Vycházím z informace např. na stránkách. http://biolampa.net/…
"Biolampa Zepter vydává polychromatické světlo, tj. světlo, které obsahuje vlnové délky více barev. Polychromatické světlo již bylo také překonáno světlem monochromatickým, tj. světlem o jedné jediné vlnové délce. Klinickými testy bylo zjištěno, že biolampa s monochromatickým světlem a vyšší polarizací světla proniká hlouběji do tkání, má vyšší efektivitu a tím i terapeutický účinek."

Tam se tedy dočítám dvě věci:
1.) "biolampa s monochromatickým světlem a vyšší polarizací světla proniká hlouběji do tkání, má vyšší efektivitu a tím i terapeutický účinek"....to bych přijal, to účinky jistě má.
ale, jak se popasovat??? s informací:
2.) "Biolampa Zepter vydává polychromatické světlo, tj. světlo, které obsahuje vlnové délky více barev."

Pokud si to "přeložíte", v popisu je:
- monochromatické světlo pozitivně působí a jsou klinické studie, které to potvrzují, ALE např. BIOLAMPA ZEPTER toto světlo NEEMITUJE!
- vydává polychromatické světlo, tj. "světlo, které obsahuje vlnové délky více barev" (takže světlo nekoherentní), jinými slovy !obyčejné světlo!

Ať si to každý přebere sám. Nemusíte mít ani odborné znalosti, stačí jen pozorně číst. Brojím proti biolampám s polychromatickým světlem, abyste mi rozuměli, u takových je to vyložené vyhazování peněz (můj osobní názor).

Další odpovědi:

Prokázané účinky jsou jen na povrchové hojení (jizvy, řezné rány). Zbytek je víceméně reklama (pracuju ve zdravotnictví, o biolampě jsme se na VŠ učili ;-) )

Zlatý

Mám, Dobré. Vyléčila mi tenis loket.

Pokročilý

no podle toho jakou mate na mysli, ja mam zkusenosti z zeptrem, bioptronem,a vysledky byly nekdy ohromujici, lampa vsak samozrejme nedokaze vylecit vse, zde je tez dulezite, vedet jak se lecit jak se svitit. A ne kazdy distributor dokaze poradit dobre.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.