Kacennka

Krční masážní polštář MC O133 – zkušenosti?

Máte někdo zkušenosti s masážním krčním polštářem MC 0133 ?? Dost často mě bolí za krkem a ráda bych vyzkoušela něco, co by mi třeba ulevilo každý večer od té bolesti, zatím si to zkouším jen nahřívat termofonem, ale moc to nepomáhá.. už me to trápí delší dobu a ráda bych s tím něco nedobro udělala.. :(

Odpovědi
venkovan

Nejdřív odborník lékař, potom nějaké vymoženosti.
Mne víc pomohlo speciální cvičení – velmi jednoduché ale přesně vedené protahovací cviky které si klidně mohu udlělat i v autě před křižovatkou s červenou.
Vsadil bych potom na více učelové zařízení – třeba nějakou bio lampu, než úzce zaměřený polštářek

Renatka222

Já mám taky masážní krční polštář a jsem s ním spokojená, mě na bolest pomáhá.Ale záleží na tom, jak velká je ta bolest a jak často se ti objevuje.Mě bolest za krkem potrápí jednou za čas, nebolí mě to každý den…to už bych šla k doktorovi.Možná by vážně byla lepší ta biolampa, má rozhodně větší využití než ten polštář a na bolest je taky vhodná