chucky

Má někdo tip jak na suchou řasenku?

Potřebovala bych poradit, jak bych mohla použít vysychající řasenku. V časopisu jsem o tom jednou četla, ale nejsem si jistá, zda byla psaná kapka vody…? Díky
Doplňuji:
Potřebovala bych nějakou radu, aby mi složila přes víkend, protože se na nákup už dnes nedostanu.

Odpovědi
sofie

já do ní dávám reginu,je to nápln do řasenek,vodu bych nedoporučovala

iceT

Nekde jsem se docetla a i v praxi praktikovala,celou rasenku na chvili ponorit do horke vody,funguje to,ale jen par dni,do pondelka s tim snad vystacite.
S naplni do rasenky jsem spokojena nebyla.

chucky

Děkuji Sofie a iceT 🙂

iceT

Neni zac:-)

sofie

tak zkuste do ní kápnout malinko oleje