Má klima naší planetky vliv na vkládání otázek do tohoto portálu?

př: bouřky vs. mléko, velká zemětřesení, povodně, sucha a jiné

Nejlepší odpověď
kapka

Určitě. Přímo i nepřímo. Přímo – to je jasné. někomu skysne v bouřce mléko, tak se ptá proč. Nebo je u něj zrovna zemětřesení, tak se musí hned zeptat, jak jsou na tom ostatní, třeba zjistí, že jen soused nahoře moc dupe.
A nepřímo- to se hned nepozná. Ale myslím, že tu spousta lidí trpí keraunofilií a to se pak projeví v otázkách. Zahřmí u nich a bum, položí ze samého rozrušení praštěnou otázku. U nás například dnes bouřka byla. 😁

Další odpovědi
aramah

V mém případě ano, jakmile je buřina musím vypínat, neb za dva roky mám pátý modem,naposled mi vyhořel teď v úterý :(
Nikomu v okolí nevyhořel jen mě…:((
Asi přítahuji blesky hromy 🙂

Damiana

A víš, že mě to už také napadlo. Jsem ráda, že nejsem sama…:-)
Za mne – ano.
Doplňuji:
A nejen otázek, ale i odpovědí.