dust8

Má antabus nějaké vedlejší účinky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Během prvních dnů nebo týdnů léčby se vyskytují ospalost a únava, které s pokračující léčbou ustupují.
Dále se může objevit nevolnost, zvracení, nepříjemný zápach z úst a kovová chuť. Méně častý je výskyt svědění a zarudnutí kůže. Vzácně se vyskytují halucinace, stavy deprese, snížená citlivost a slabost svalů rukou a nohou, poruchy funkce jater, poruchy vidění.
http://farmace­utika.info/an­tabus

Další odpovědi
Smack

Deprese

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.