zvonisek

Màte rádi horko ? Dělá vám dobře přes 30 stupňů Celsia?

Já vedro rada nemam. Možná tak u vody.

Nejlepší odpověď
Drap

Neřeším takové věci. Když je přes 30, tak se s tím musím srovnat. Zkrátka tak právě je a nic jiného ani nezbývá. Je zbytečné řešit a přemýšlet o věcech, které nemohu ovlivnit.

Další odpovědi
Malvína

Ano, mám. Ráda se zchladím u vody.

iceT

Ne, nemám ráda horko ani mi nedělají dobře vysoké teploty.

dubraro

Mám rád teplo. Ale venku. Nejlépe u piva na zahrádce. V rozpálené místnosti nebo dopravním prostředku to není nic moc.

pravy88

Myslím si, že teplota nad 30 stupňů je už přecejen moc. Pak se akorát člověk zpotí, jen co vyleze z domu. Já to pak řeším tím, že jsem většinu dne zalezlý v bazénu a chladím se. Naštěstí jsem si koupil menší nafukovací bazén z https://hracky­zadobrekacky.cz/hrac­ky-na-zahradu/bazeny , ale někomu kdo zahradu nemá a musí chodit na veřejné kopaliště, se tyto vedra mohou docela dost prodražit.