Avatar uživatele
Ozzy

Pěkné počasí

Kdy má být konečně pěkně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 5049 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Letos už ne,počkejte na příští rok.
Doplňuji:
Annas,no já jsem už před časem někomu odpovídala,že se kolem 15.7. výrazně oteplí,tropická vendra a že to vydrží cca tak 10 dní,asi tak nějak jsem to psala…možná 14???Už nevím,musela bych kouknout do koule,ale zapoměla jsem,kam jsem jí dala..

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Jen krátkodobá předpověď.
Také další pracovní týden začne nepříznivým počasím, bude zataženo, s dešťovými přeháňkami a podprůměrnými teplotami. Na lepší počasí si počkáme, pršet bude v pondělí, úterý i středu. Průměrné teploty se přes 20°C přehoupnou ve čtvrtek. Závěr příštího týdne nám naše trápení vynahradí polojasnou oblohou a příjemně letními, nikoli tropickými, teplotami. V sobotu i v neděli by mohly teploměry ukázat až 25 °C a poslední červnový víkend se vydaří.
Doplňuji:
Jaké bude počasi, si můžete vyhledat stejně tak, jako hledáme my. Leda že někdo umí věštit.

Zdroj: http://www.me­teopress.cz/

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/203782-teplo-a-slunce-prijdou-az-na-zacatku-prazdnin.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Do konce června by teplo být nemělo podle novin které jsem si dnes koupila je napsáno,že oteplit by se mělo až v půlce Července teploty by se měly pohybovat od tych 18 stupnů do 27 stupnů Celsia do 23.7.2010 a pak by se měly teploty zvyšovat na 30°C tak jsem zvědavá zda to bude pravda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Pekne je vzdy,kdyz mate s kym.
Doplňuji:
Tedy sdilet to pocasi.U me je ted pres 30 stupnu C ,coz me staci az nad hlavu.

Upravil/a: FOG

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

POdle mě teda je pěkně i teď!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radovan M

Na odpovědích jsou různé inteligentní dotazy (jak se máte, co jste měli k obědu…) ale tenhle je zatím nejlepší :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Záleží na tom, co máte na mysli tím „pěkně“. Někomu se např. líbí, když prší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Snad příští týden.Ale pozor jsme za půlkou června!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek