WTLS

Lze získat řidičské oprávnění skupiny B96 ihned?

Zdravím, /to co je v otázce/, smím dostat toto oprávnění ihned, nebo musím nejdříve na skupinu B a potom až můžu dodělat toto?
Diky moc za odpovědi

Nejlepší odpověď
Drap

Ihned ne, ale až po autoškole a závěrečných testech. Nemusíš dělat dvakrát. Je to jen rozšířená skupina B

Další odpovědi
Dochy

Zdá se, že přinejmenším musíš splašit přes autoškolu zkušebního komisaře a zvládnout zkušební jízdu.

https://www.au­to.cz/autosko­la-b96-na-vlastni-kuzi-couvani-s-privesem-je-totalni-pohroma-84221