Avatar uživatele
gecco

Lze takovouto otázku (zde) vůbec položit?

Tento text jsem poslal Adminovi/ce/ům a Odikovi, který, domnívám se, má s fungováním tohoto webu co do činění…
A nyní ´na sklo´…
😉

Dobrý den,
mám problém…
😉
Nelíbí se mi, že na webu Odpovědi je omezen počet ´udělených´ bodů na (na osobu a den)…
Nejde vůbec o to, že někdo (ne)dostane dostatečný počet bodíků…
Podstatou problému je, že JÁ nemohu aktivněji odpovídajícím (tázajícím se) na jejich případně kvalitní (nebo vtipnou) odpověď (či otázku) zareagovat tak, že s jejich odpovědí (otázkou) souhlasím
A že jejich odpověď (otázku) vůbec někdo četl!!!
___
Podle mne je omezení počtu ´palců´ hrubou chybou, která znemožňuje zpětnou vazbu.
A – domnívám se, že že ´rádcům´ (tazatelům o to více) jde hlavně o to, aby si jejich odpovědi (otázky) někdo přečetl a:

  • poradil
  • souhlasil
  • nesouhlasil
  • polemizoval

___
Var. B – jde o to, aby byly obodovány ty nejskvělejší ze skvělých odpovědí???
Nesmysl – nebudu zpětně procházet desítky či stovky odpovědí, hodnotit a zkoumat, abych ty nejlepší ´opalcoval´…
Koneckonců – nemám ani znalosti ze všech oborů, abych si mohl dovolit kvalifikované odpovědi hodnotit…!
___
Já se tu ´bavím´(ať se to komu líbí nebo ne) – a budu tady, dokud se bavit budu – pak už ne…
___
A – mám-li být úpřímný, uvažuju, že s tímto webem přestanu komunikovat…
___
Přeju příjemný den,
gecco

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 21Pro koho je otázka zajímavá? Otázku hodnotilo 21 uživatelů jako zajímavou, zde je prvních 20: ReHu, led, anonym, kapka, iceT, Emefej, redy, briketka10, Dochy, zzzzz, chachar1922, JájsemRaibek, gagaga, jáára, marci1, Lamalam, Klaproth, Agneta, rouzi, Danina65 před 2989 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano, takovou otázku tady lze dočasně položit. Za jak dlouho bude odstraněna netuším. V podobném duchu jsem se i já ptala, vydrželo to tu asi 8 hodin.

S obsahem dotazu se plně ztotožňuji.

„Jediná hloupá otázka je ta nevyřčená.“
[neznámý autor] Tým Odpovědi.cz.

Upravil/a: Lamalam

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Danina65

Amen

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Určitě lze. Jsou to přece „Odpovědi“ na všechny otázky. Druhou věcí je, že zřejmě takto opravená pravidla nikdo nebude vracet do původního stavu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
chachar1922

Do bojeee !!! :D

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Já bych z tohoto důvodu navrhla u každé otázky a odpovědi navíc ještě počítadlo návštěvnosti – prostě jenom kolik lidí na ni kliklo (jí četlo), dále neomezené bodování příspěvků v diskuzi – a to „pozitivní“ a vedle „negativní“ body pro nesouhlas, třeba jen na měsíc na zkoušku – jestli by se to prosadilo, a tyto body by se buď mohly , nebo nemusely započítávat, podle toho, co by se osvědčilo. A přitom by se mohlo zůstat u těch dnešních 2 bodů na hlavní stránce.

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

„Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.“

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Jasněěěě. 🙂
Někdo odpoví naprosto správně a k věci na 8 ( i více) dotazů a já když mohu dát bodů jen malilinko, mám před půlnocí zpětně vybírat, kterou odpověď bodovat?
Nebo mám založit více profilů a z každého bodovat potřebné?

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Lamalam – já to poslal VP Odikovi (předpokládám, že zareaguje, není to hloupej člověk) a i Adminům – snad si mne nedovolí ´utnout´…
😉
Když rozruch, tak rozruch..
😉

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Jak jsi vydedukoval, že právě Odik má k věci co říci?

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Lamalam – něco mi napsal…
😉

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Odik je vývojář tohoto webu. 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-tu-na-odpovedich-pod-nejakym-nickem-administrator-nebo-treba-programator-odpovedi-cz

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Vzhledem k počtu otázek, které jsou denně pokládány, se mi také zdají 2 palce málo.:-(

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

No, už mi psal…
Spíše k nasrání, než k zasmaní..

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

programátor, vývojár, je človek, ktorý stránku podľa požiadaviek vytvára.
administrátor, správca stránky je človek ktorý sa stará o náplň, o obsah stránky
moderátor je administrátor s obmedzenou právomocou podľa potrieb správcu vebu, stará sa o obsah v pridelenej sekcii stránky
majiteľ stránky „má na to ľudí“ je majiteľ a ako taký zodpovedá za svoju web-stránku aj po právnej stránke.
Z tohto mi vychádza, vývojár prečíta, pošle ďalej na „vyššie miesta“ a čaká a čaká na rozhodnutie zodpovedných. Administrátor prečíta a pokiaľ sa nevie rozhodnúť pošle buď hore „vyššie miesta“ alebo dole a čaká na názor moderátov, potom celú zásielku pošle nákladnou dopravou na „vyššie miesta“.
gecco, starý skúsený harcovník…

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek