gecco

Lze takovouto otázku (zde) vůbec položit?

Tento text jsem poslal Adminovi/ce/ům a Odikovi, který, domnívám se, má s fungováním tohoto webu co do činění…
A nyní ´na sklo´…
😉

Dobrý den,
mám problém…
😉
Nelíbí se mi, že na webu Odpovědi je omezen počet ´udělených´ bodů na (na osobu a den)…
Nejde vůbec o to, že někdo (ne)dostane dostatečný počet bodíků…
Podstatou problému je, že JÁ nemohu aktivněji odpovídajícím (tázajícím se) na jejich případně kvalitní (nebo vtipnou) odpověď (či otázku) zareagovat tak, že s jejich odpovědí (otázkou) souhlasím
A že jejich odpověď (otázku) vůbec někdo četl!!!
___
Podle mne je omezení počtu ´palců´ hrubou chybou, která znemožňuje zpětnou vazbu.
A – domnívám se, že že ´rádcům´ (tazatelům o to více) jde hlavně o to, aby si jejich odpovědi (otázky) někdo přečetl a:

  • poradil
  • souhlasil
  • nesouhlasil
  • polemizoval

___
Var. B – jde o to, aby byly obodovány ty nejskvělejší ze skvělých odpovědí???
Nesmysl – nebudu zpětně procházet desítky či stovky odpovědí, hodnotit a zkoumat, abych ty nejlepší ´opalcoval´…
Koneckonců – nemám ani znalosti ze všech oborů, abych si mohl dovolit kvalifikované odpovědi hodnotit…!
___
Já se tu ´bavím´(ať se to komu líbí nebo ne) – a budu tady, dokud se bavit budu – pak už ne…
___
A – mám-li být úpřímný, uvažuju, že s tímto webem přestanu komunikovat…
___
Přeju příjemný den,
gecco

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ano, takovou otázku tady lze dočasně položit. Za jak dlouho bude odstraněna netuším. V podobném duchu jsem se i já ptala, vydrželo to tu asi 8 hodin.

S obsahem dotazu se plně ztotožňuji.

„Jediná hloupá otázka je ta nevyřčená.“
[neznámý autor] Tým Odpovědi.cz.

Další odpovědi
Danina65

Amen

Drap

Určitě lze. Jsou to přece „Odpovědi“ na všechny otázky. Druhou věcí je, že zřejmě takto opravená pravidla nikdo nebude vracet do původního stavu.

chachar1922

Do bojeee !!! :D

Agneta

Já bych z tohoto důvodu navrhla u každé otázky a odpovědi navíc ještě počítadlo návštěvnosti – prostě jenom kolik lidí na ni kliklo (jí četlo), dále neomezené bodování příspěvků v diskuzi – a to „pozitivní“ a vedle „negativní“ body pro nesouhlas, třeba jen na měsíc na zkoušku – jestli by se to prosadilo, a tyto body by se buď mohly , nebo nemusely započítávat, podle toho, co by se osvědčilo. A přitom by se mohlo zůstat u těch dnešních 2 bodů na hlavní stránce.

Dochy

„Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.“

ReHu

Jasněěěě. 🙂
Někdo odpoví naprosto správně a k věci na 8 ( i více) dotazů a já když mohu dát bodů jen malilinko, mám před půlnocí zpětně vybírat, kterou odpověď bodovat?
Nebo mám založit více profilů a z každého bodovat potřebné?

gecco

Lamalam – já to poslal VP Odikovi (předpokládám, že zareaguje, není to hloupej člověk) a i Adminům – snad si mne nedovolí ´utnout´…
😉
Když rozruch, tak rozruch..
😉

gecco

Příspěvek smazán administrátorem.

Lamalam

Jak jsi vydedukoval, že právě Odik má k věci co říci?

gecco

Lamalam – něco mi napsal…
😉

marci1

Odik je vývojář tohoto webu. 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-tu-na-odpovedich-pod-nejakym-nickem-administrator-nebo-treba-programator-odpovedi-cz

marci1

Vzhledem k počtu otázek, které jsou denně pokládány, se mi také zdají 2 palce málo.:-(

gecco

No, už mi psal…
Spíše k nasrání, než k zasmaní..

led

programátor, vývojár, je človek, ktorý stránku podľa požiadaviek vytvára.
administrátor, správca stránky je človek ktorý sa stará o náplň, o obsah stránky
moderátor je administrátor s obmedzenou právomocou podľa potrieb správcu vebu, stará sa o obsah v pridelenej sekcii stránky
majiteľ stránky „má na to ľudí“ je majiteľ a ako taký zodpovedá za svoju web-stránku aj po právnej stránke.
Z tohto mi vychádza, vývojár prečíta, pošle ďalej na „vyššie miesta“ a čaká a čaká na rozhodnutie zodpovedných. Administrátor prečíta a pokiaľ sa nevie rozhodnúť pošle buď hore „vyššie miesta“ alebo dole a čaká na názor moderátov, potom celú zásielku pošle nákladnou dopravou na „vyššie miesta“.
gecco, starý skúsený harcovník…