KdoSiOdJinud

Je tu na odpovědích pod nějakým nickem administrátor nebo třeba programátor odpovedi.cz?

Zajímá mě to jen ze zvědavosti, poslední dobou to tu ve mě evokuje pocit, že si hrajeme v akvárku a „někdo“ na nás jen tiše přihlíží. :)
Doplňuji:
odik: díky za odpověď, otázka neměla být negativní, ba naopak – myslím, že tohle vědomí tu prospěje k přátelštější atmosféře :)

Nejlepší odpověď
odik

Tak abyste si to tady jen děsně tajně nešuškali v různých diskusích:
# ano, jsem vývojář tohoto webu
# ne, nekontaktujte mě s problémy – na to jsou tu jiní a ti to předávají dále ke zpracování
# ne, nejsem správce obsahu (vy jim říkáte administrátor)
# ne, nemažu žádné otázky, odpovědi, diskuse ani uživatele – na to je můj čas až příliš drahý, abych ho zde trávil v tak velké míře
# ne, není proti žádnému kodexu, že jsem zde zaregistrován – tohle není žádná soutež, které se vývojáři nemohou účastnit … jsem tu registrován jako normální uživatel, který se občas na něco zeptá, jindy odpoví, hájí charakter webu a tím to hasne .. a narozdíl od Vás některých se tu nesmyslně nehoním za nějakými bodíky

toť asi vše … nikdy jsem se nemaskoval, nemám důvod a věřte, že není problém se jakkoliv zde schovat … ale ani mi to nepřišlo jako nějaká (pro vás) důležitá informace, vzhledem k tomu, že zde vystupuji pouze jako normální uživatel

Další odpovědi
Drap

To netušíme. Musíš se zeptat asi každého jednotlivě. Mně si můžeš hned vyškrtnout.

manon

Je to takové malé akvárko :) Občas je asi i nějaká ryba oddělena, aby nenakazila ostatní :)
Doplňuji:
Každé akvárko vypadá na pohled zvenku líp, když rybičky plavou v houfu a pěkně papají, čím jsou zezhora krmeny :)

dudu

Pokud jsem správně pochopil informace z nedávno probíhajícího dialogu, pak adminem je nebo s nimi v úzkém sepětí pracuje kolega „odík“

www

Pokud je a myslím si, že ano, tak v případě, že svoje pravomoci nezneužívá ve svůj ‚bodový prospěch‘, je mně to srdečně fuk! 😁

beer

Pokud ano, nikdo se nepřizná ))

anonym

Relevantní info máš v diskuzi odkazu, viz níže:
Jinak je tu už od začátku a ve svém profilu si uvedl i svůj osobní web (teprve před 3 týdny si uzavřel profil, takže momentálně se detaily nezobrazují).
Doplňuji:
P.S. No bóže, to bylo štráchů, jako by nešlo obdobný příspěvek napsat rovnou už v 7/2009, ušetřil bys dohady i příspěvky, jako např. zrovna v diskuzi u této otázky (a to nejen od toma004).
Mimochodem střet zájmů je nadřazený pojem nějakým privátním pravidlům, kromě jiného obsahuje i ustanovení o zvýhodnění oproti řadovým uživatelům, viz odkaz:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/St%C5%99e­t_z%C3%A1jm%C5%AF

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uvedomujete-si-ze-budete-starsi-nez-jste-ted

briketka10

někdo tu dozajista je ..
ale já to taky nejsem s mými pramalými zkušenostmi :D

50centes

já ne

tom004

Pokud je odik< programátor,tak zatím horšího neznám,a nebo o sobě píše nepravdu.

KdoSiOdJinud

absolutně nechápu způsob, jakým jsi došel k tomuto tvrzení :)

Sůwa

Dr.Axl několikrát uvedl, že programátor se tu skrývá pod nickem >odik<, ale to by mu snad ty nedostatky neunikly a snažil by se o jejich odstranění. Nevím…

KdoSiOdJinud

podle mého názoru se nedostatky řeší, jen aby se předešlo zmatkům a následným dlouhým diskusím atd. tak se nasazují pomalu :)

Můj názor je, že je lepší poslouchat 10 lidí dokola, že chtějí to a to, než poslouchat 100, kterým narychlo udělané změny nesednou apd.

Drap

Dr.Axl už tady říkal více věcí, ale co je pravda ví jenom on a možná něco i pár těch co jsou s ním duševně zpřízněni.

anonym

A co je tedy přiznání dotyčného, to snad podle tebe není pravda? Jinak jsem tu neřekl ani ň, maximálně napsal.
Ostatně na veřejných výpisech figurují údaje už od začátků podnikání každého právního subjektu, nejde tedy o pranic tajného.