pentoda

Lze sledovat doporučenou zásilku v USA?

Poslal jsem doporučený dopis do USA. Poslední info na sledování zásilky u ČP je: „Převzetí zásilky vyměňovací poštou v zemi určení.“ Je možné nějak sledovat dopis i u nich, v Zálouží??

Nejlepší odpověď
Edison

UTFG. Kromě sledování zásirek jednotlivými společnostmi, např. USPS existují i „sdružené“ sledovací služby, např, solidní celosvětový 17track nejen pro počtu, ale spousty doručovacích firem po celém světě. Jsou i v češtině, podpora uživatelů, jsou na androušovi i applu a to zase na uživatele, tak to netřeba kolikrát přepisovat. Samozřejmá je autodetekce podle doručovacího čísla. Tu je ale vzhledem k formátům těch čísel brát kapku s rezervou. Prostě jedno přihlášení kdekoli a sleduje se o 106.

Zdroj: https://17trac­k.net/cs/