Avatar uživatele
Zlatý

Lže nám vláda ?

Myslím že ano. A toto vypadá jako pravda:
http://leteckaposta.cz/…
Doplňuji:
A jak dlouho ji ještě necháme ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Ano, zcela záměrně a programově.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

Jak dlouho ještě, Doufám,že do příštích voleb.Tato vláda vznikla z demokratických voleb. To,že do roku 2007 byli ve vládě socani většina fňukajících už neví.Pan Zeman,kdysi,v r.1989 jako tehdejší zaměstnanec -prognostik vystoupil v televizi ještě před převratem a sdělil národu,že tato země,která byla na 10.místě v hospodářské prosperitě za 40let levicové vlády spadla na 60.místo- na úroveň zaostalých rozvojových zemí.Skutečně si myslíte,že jsme na tom dnes tak špatně? Myslím si,že chybou byla poněkud divoká privatizace když nebyl fungující daňový systém.Jinak-jsem celkem spokojená...:D


Avatar uživatele
Zlatý

Takových studii jsem četl spousta,kde se píše o různých podrazech na lidi této země,ale co my,poddaní zmůžeme? Stávka je sice krásná věc,tak jako demonstrace,ale všimli jste si,že do nich chodí jen určitá skupina lidí,kteří bojují jen za svá práva? Lékaři, mašinfírové, zemědělci, piloti, učitelé. . . Ptám se sám za sebe:proč nejsme jednotní,když v jednotě je síla.
Doplňuji:
Pusinko,nechápu proč tě rozčílila má "flegmatická" odpověď? Copak nemám pravdu? Ono je rozdíl stávkovat za svůj obor nebo za celé společenství tohoto státu.Proč nejdou všichni společně do stávky či demonstrací,když dopady rozhodnutí této současné vlády jde na úkor celé republiky?!Proč lobují jen za svá práva,copak jen "oni" jsou ukřivdění ?


Avatar uživatele
Bronzový

Lže ? Tak to je opravdu hodně slabé slovo.


Avatar uživatele
Zlatý

jo jo Drape, lžou nám, nemyslím všichni, nesnáším ODSáky ti to rokradli a myslím, že nám lidem něco dluží a né, aby nám vše ještě brali a sobě nechávali :(


Avatar uživatele
Stříbrný

JE to pravda, začalo to restitucemi a kuponovou privatizací, čímž se zlikvidovaly všechny české výrobní podniky, národní památky a všechen národní majetek, kde si bohatí páni, kteří to skoupili, nahrabali ještě více, pokračovalo to Topolánkovou rovnou daní a tak, jak je to popsáno v dokumentu, čili výdobytky pro bohaté, kteří se zase obohatili a protože bylo nutno vymyslet další zdroj peněz pro bohaté, končí to důchodovou reformou, která namastí kapsy zas jen bohatým - majitelům a podílníkům Investičních fondů. Ne, pardon, tím to nekončí. Skončí to přesně tak, jak to dopadlo s Harwardskými fondy. Pokud je rovnou nevytunelují, nebudete mít stejně v důchodu nárok na své ušetřené peníze, budou vám je vyplácet postupně, tak jak ONI uznají za vhodné a když umřete dřív, než je vyčerpáte, dokazujte pak, že pozůstalí mají co zdědit, když JIM NIKDO účetnictví KONTROLOVAT NEBUDE. A když spořit do fondů nebudete, bude potřeba někde vzít ty miliardy, které se státem do fondů nacpou, aby mohly existovat, takže na co se sáhne, když už nebude kde vzít? No přece jako se už jednou stalo a věřím, že průběžně se tak děje, sáhne se po našich uspořených penězích na důchody.
Ad Barbakan: tvá otázka "Je to pravda, začalo to restitucemi a kuponovou privatizací, čímž se zlikvidovaly všechny české výrobní podniky, národní památky a všechen národní majetek, kde si bohatí páni nahrabali ještě více, pokračovalo to Topolánkovou rovnou daní a tak, jak je to popsáno, čili výdobytky pro bohaté, kteří se zase obohatili a protože bylo nutno vymyslet další zdroj peněz pro bohaté, končí to důchodovou reformou, která namastí kapsy zas jen bohatým - majitelům a podílníkům Investičních fondů. Ne, pardon, tím to nekončí. Skončí to přesně tak, jak to dopadlo s Harwardskými fondy. Pokud je rovnou nevytenulují, nebudete mít v důchodu nárok na své ušetřené peníze, budou vám je vyplácet postupně, tak jak ONI uznají za vhodné a když umřete dřív, než je vyčerpáte, dokazujte pak, že pozůstalí mají co zdědit, když JIM NIKDO účetnictví KONTROLOVAT NEBUDE. A když spořit do fondů nebudete, bude potřeba někde vzít ty miliardy, které se do fondů nacpou, aby mohly existovat, takže na co se sáhne, když už nebude kde vzít? No přece jako se už jednou stalo a věřím, že průběžně se tak děje, sáhne se po našich uspořených penezích na důchody.
Ad barbakan: proč nejsme jednotní - protože lidé to už vzdali, necháme JE páchat na nás všech zlodějské zločiny a neuvědomujeme si, že tím podepisujeme vlastní ortel. Protože JE třeba znovu vyjít do ulic, zvednout svá prodloužená záda z křesel, jít do té generální stávky a do všech předtím chystaných stávek, nedívat se na to jen v televizi a říkat "bylo jich málo demonstrovat, měli by jít všichni, vždyť v jednotě je síla". Dokud si toto budeme v klidu domova při sledování zpráv o demonstracích stále jen říkat, zakrátko budeme rýt držkou v zemi všichni, kdo nemáme miliardy na účtech a toho se stačíme dožít všichni
Doplňuji:
omlouvám se, drobátko mě rozčílila flegmatická Barbakanova reakce a omylem jsem sem zkopírovala svůj první odstavec, pokračuje to až na konci malým odstavcem dole "Ad Barbakan, proč nejsme jednotni"


Avatar uživatele
Bronzový

Ono záleží z jakého pohledu se to bere.Např. pro členy a voliče ODS,HOP 09, či přívržence paní Peak mluví pravdu.Dokonce ta poslední zakládá partaj,která má takovým věrným pomáhat.No a ostatní si pochopitelně myslí,že lžou.


Avatar uživatele
Zlatý

Lže. A co mi to pomůže?
Stejně se o sebe musím postarat sama. Nebo mám spoléhat na tu černou díru, co je ve státní kase?


Avatar uživatele
Bronzový

Opakuji se , ale vezměme si příklad z Islandu nebo Argentiny. Čím déle potrvá agonie, tím bude hůře . Pravdu má Kalousek, když se bojí systémové politické změny. Jako vždy budou ale rychlejší jiné země, takže u nás se všichni kabátníci včas aklimatizují. Očistky na nižších patrech podvodů, korupce a zlodějin mlží podstatu problému a to vládní zloděje, korupci soudů, státních zástupců a policie. Shnilý je celý systém, a to už 23 let, bohužel.
Doplňuji:
Souhlasím s tím , že socdem není řešením, to bude stejná blamáž, která se tu stále cíleně opakuje. Mimochodem naše volby mají k demokratickým daleko, je to těžce vykalkulovaná demokracie. A volebních podvodů je habaděj . Např. Volba Havla prezidentem, když eskortovali Dr . Sládka do Ruzyňské věznice. Zrušit 5 procentní klauzuli a uvidíte změny. Mimochodem žiji šťastný život, to neznamená ale , že ignoruji svinstvo.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4945
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2675
Zlatý briketka10 2420
Zlatý annas 2073
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1506
Zlatý mosoj 1497

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.