lota

Lyžujete? Právě teď?

Chápu, že právě teď jste asi u PC… I tak, jste na horách? Byli jste? Plánujete zimní dovolenou? Letošní zima je na sníh štědrá – využíváte toho?

Nejlepší odpověď
klumprt

Už jsem se trošku povozil v Krkonoších. Ještě asi někam vyrazíme, aspoň na den.

Další odpovědi
quentos

Ne, nelyžuju teď ani nikdy jindy, protože to ani neumím. Proč bych si dobrovolně bral pevnou půdu pod nohama a lámal si nohy? Nechápu, co na tom ti lidi maj.
… a to to mám do hor, co by kamenem dohodil :{D>

anonym

Ne. Před mnoha lety jsem si občas vyjel na pole do vyjetých kolejí od lyžařů. Nemyslím si, že se kdy odhodlám ke sjezdu ze sjezdovky, protože je kolem toho tolik smrťáků, že mě to dost odrazuje. Právě jednou takovou obětí byla v roce 2009 např. herečka http://www.csfd­.cz/tvurce/2426-natasha-richardson/. Viz její životopis.