Mravenec

Lidé chodí po ulici jako opilí. Také jste nějaké dnes potkali?

Pro pochopení zábavné otázky je potřeba zhlédnout video (1:20 min)

https://m.you­tube.com/watch?v=1whYq­DVh90Q

Odpovědi
led

Toto „stavané“ video s „akože“ opitími aktérmi nemožno brať ako všeobecný príznak len ľudí pod vplyvom alkoholu, pretože triezvy takto nechodí… Ale skutočnosť je iná. Dobre sa smeje takému, čo takýto stav ako triezvy nezažil.

Môže sa vám stať, že stretnete motajúceho sa človeka, podľa vás „totálne na mol“ a pritom nepožil ani kvapku alkoholu. Jednoducho vplyvom únavy, či z rôznych zdravotných dôvodov, nie je schopný udržať stabilizovanú chôdzu.

PS. akosi som nepochopila význam vašej otázky, ide o výsmech, alebo ukážku vašej slabosti mysle?

paul1

Občas se stane, může to být změna tlaku před deštěm.

Juty123

Ano dnes hned 2 ženy

Mravenec

Led jedná se o vtipnou scénku… 🙂

led

Otázka neznie vtipne! Tá scénka na videu nie je vtipná, ale parodická.

Mravenec

Za to já nemohu, že neznáte duo Kaiser/Lábus. “ akosi som nepochopila význam vašej otázky, ide o výsmech, alebo ukážku vašej slabosti mysle?”

  • Nebo jste nepochopila vtipné video?

V čem je má mysl slabá? Že se, jako většina směji vtipnému videu? Dokoukala jste ho vůbec do konce?

led

Duo Kaiser/Lábus poznám ešte z čias, keď ešte nemali šediny a netvorili ani „Duo“.
Tomu hovoríte „vtipné video“? Pripadá mi to ako stretnutie chromých po absolvovaní pochodu Praha-Prčice v roku 1966