Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Nějaká „přebujelá“ liščí? zlatovláska, která má za ušima. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

vůbec..
je vevyvážený, když pominu,že hlava je zvířecí, tak je neúměrně malá, proti kulturistickému tělu…a navíc většina kulturistek má malá prsa, protože se cpou testosteronem…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vojta24

Jako na první pohled to není zlý. Ale nechápu moc ten kontrast macatého poprsí a vymakaných břišáků. To mě moc nebere, poprsí beru ale klidně může být být přiměřeně baculatá všude, zadeček bříško, stehna a tak, pěkně rovnoměrně tvarovaná adekvátně k tomu poprsí, které teda nemá chybu 🙂 Druhá věc co nechápu je, proč je to liška a proč je žlutá, ale protože je to kresba fantazie snadno zapracuje a pod vlasy si domyslí lidskou tvář že 🙂 Ptáš se na to už po druhé, co obecně tím řešíš, ty tohle maluješ, prodáváš nebo jen sbíráš, vo co de ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Skoro by se hodil jako tapeta na zeď v dětském pokoji, jenže je moc sexistický. Tak snad jako reklama Jihočeských mlékáren. Ale bacha, existuje reálná možnost, že ti to zdejší mazálek skryje. Podle něho jsou zřejmě sexistické i obaly od silonek nebo obrazy Alfonse Muchy!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ta mazanina je příšerná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Proč ne. Malíř může namalovat všechno. Já bych to třeba tak nedokázal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

No, po třetím panáku se to už začíná lepšit. Marci píše, že má za ušima, ale já to pořád vidím tak, že má spíš před ušima :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Vůbec ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Je to k ničemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ani ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ty mraky docela ujdou…
Ta liška nic moc. Teda po technické stránce bych se třeba já rozhodně nechytal, ale ta postava je zkrátka divná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Kelt: jasně, nemáš tak pevnou ruku 🙂

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek