marci1

Nějaká „přebujelá“ liščí? zlatovláska, která má za ušima. 🙂

Další odpovědi
Funna

vůbec..
je vevyvážený, když pominu,že hlava je zvířecí, tak je neúměrně malá, proti kulturistickému tělu…a navíc většina kulturistek má malá prsa, protože se cpou testosteronem…

Vojta24

Jako na první pohled to není zlý. Ale nechápu moc ten kontrast macatého poprsí a vymakaných břišáků. To mě moc nebere, poprsí beru ale klidně může být být přiměřeně baculatá všude, zadeček bříško, stehna a tak, pěkně rovnoměrně tvarovaná adekvátně k tomu poprsí, které teda nemá chybu 🙂 Druhá věc co nechápu je, proč je to liška a proč je žlutá, ale protože je to kresba fantazie snadno zapracuje a pod vlasy si domyslí lidskou tvář že 🙂 Ptáš se na to už po druhé, co obecně tím řešíš, ty tohle maluješ, prodáváš nebo jen sbíráš, vo co de ?

Kepler

Skoro by se hodil jako tapeta na zeď v dětském pokoji, jenže je moc sexistický. Tak snad jako reklama Jihočeských mlékáren. Ale bacha, existuje reálná možnost, že ti to zdejší mazálek skryje. Podle něho jsou zřejmě sexistické i obaly od silonek nebo obrazy Alfonse Muchy!

ivzez

Ta mazanina je příšerná.

Kelt

Proč ne. Malíř může namalovat všechno. Já bych to třeba tak nedokázal.

orwell

No, po třetím panáku se to už začíná lepšit. Marci píše, že má za ušima, ale já to pořád vidím tak, že má spíš před ušima :)

Pepa25

Vůbec ne.

elkon

Je to k ničemu.

Drap

Ani ne

Dochy

Ty mraky docela ujdou…
Ta liška nic moc. Teda po technické stránce bych se třeba já rozhodně nechytal, ale ta postava je zkrátka divná.

Kepler

Kelt: jasně, nemáš tak pevnou ruku 🙂