Avatar uživatele
zjentek

Líbí se vám tato písnička?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=N8hxPL0cbbA

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1132 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Líbí. Zajímavý hlas. Tato se mi třeba také líbí: 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=27XII4NnFOQ&t=34s

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Není to sice moje parketa, ale někomu se líbit může!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Hudebně perfektní, zpěvačka má řadu předností, fyzické i v projevu. Ale takový druh zpěvu, kdy zpěvačka jede na kapacitu svých plic, nejsou moc přestávky, hudba je ze začátku tvořena akordy, pak je doprovod. Je sice pravda, že technicky by to mnoho lidí takto nezazpívalo. Písnička se mi líbí, ale abych si ji pouštěl znovu, nebo šel na koncert zpěvačky, tak to ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pro mne žádná sláva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

Osobne se mi nelibi. Nepopiram, ze zpevacka je to patrne obstojna, ale textove je pisnicka ukrutne plytka. Melodie taky neutkvi.
Ale je to jen muj dojem. Je spousta pisni a interpretu, ktere jsou velice uznavane, ale me nic nerikaji. Tak uz to u hudby chodi a je to tak dobre.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Tento druh hudby neposlouchám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Kepler

marci: tak to je trefa! Když zavřu oči, mám tam cikánskou kapelu!

před 1132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Marci hm seš romantička! (;

Ta část… to bylo pro mě??? o; o; o; ((-;

před 1132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Jaký by byl svět bez romantiky? Smutný. 🙂

před 1132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No ale posílala's záznam v aktuálním čase a JÁ VÍM, že ten byl mířený od tebe PŘÍMO PRO MĚ, bo se to z něho dalo vyposlechnout… hned jsem to pochopil!!! (; D; D; …Tak díky za „zásilku“, taky tě mám rád. (;

před 1132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Díky. Ještě že to nečte Ema! 🙂♥

před 1130 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Kelte, vidno že písničku sis pustil a poslechl.

Ani tato by se ti nelíbila pouštět si znova? >>>https://ww­w.youtube.com/wat­ch?v=gCCHh-MGm5s (;

před 1132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kelt

Poslechl jsem si to, hlasy celkem ladí a mají pěknou barvu a je tam dobrý nástup nástrojů a doprovod, text nehodnotím. Snažím se k něčemu přirovnat. Styl zpěvu připomíná Luboše Pospíšila z C a K vokál, hlas má čistý, pěkný, ale není to nic na Rottrovou, a hlavně na Tichotovou z Brontosaurů – ta měla zlato v hrdle. Při poslechu této hudby mám pocit, jako bych někde na zámku jedl speciální dezert a zítra mohl jít znovu. Ale i kdyby i ten dezert chutnal, druhý den bych nešel. Hudba jde jen do uší, ale ne do srdce.

před 1132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Krásně vystiženo, díky.

Jenže kdybys dnes „někde na zámku jedl speciální dezert“ s někým tvému srdci blízkým, zítra bys chtěl jít zase. (;

před 1132 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek