zjentek

Líbí se vám tato písnička?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=N8hxPL0cbbA

Nejlepší odpověď
marci1

Líbí. Zajímavý hlas. Tato se mi třeba také líbí: 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=27XII4NnFOQ&t=34s

Další odpovědi
Kepler

Není to sice moje parketa, ale někomu se líbit může!

Kelt

Hudebně perfektní, zpěvačka má řadu předností, fyzické i v projevu. Ale takový druh zpěvu, kdy zpěvačka jede na kapacitu svých plic, nejsou moc přestávky, hudba je ze začátku tvořena akordy, pak je doprovod. Je sice pravda, že technicky by to mnoho lidí takto nezazpívalo. Písnička se mi líbí, ale abych si ji pouštěl znovu, nebo šel na koncert zpěvačky, tak to ne.

Drap

Pro mne žádná sláva.

Schluker

Osobne se mi nelibi. Nepopiram, ze zpevacka je to patrne obstojna, ale textove je pisnicka ukrutne plytka. Melodie taky neutkvi.
Ale je to jen muj dojem. Je spousta pisni a interpretu, ktere jsou velice uznavane, ale me nic nerikaji. Tak uz to u hudby chodi a je to tak dobre.

elkon

Tento druh hudby neposlouchám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

marci: tak to je trefa! Když zavřu oči, mám tam cikánskou kapelu!

zjentek

Marci hm seš romantička! (;

Ta část… to bylo pro mě??? o; o; o; ((-;

marci1

Jaký by byl svět bez romantiky? Smutný. 🙂

zjentek

No ale posílala's záznam v aktuálním čase a JÁ VÍM, že ten byl mířený od tebe PŘÍMO PRO MĚ, bo se to z něho dalo vyposlechnout… hned jsem to pochopil!!! (; D; D; …Tak díky za „zásilku“, taky tě mám rád. (;

marci1

Díky. Ještě že to nečte Ema! 🙂♥

zjentek

Kelte, vidno že písničku sis pustil a poslechl.

Ani tato by se ti nelíbila pouštět si znova? >>>https://ww­w.youtube.com/wat­ch?v=gCCHh-MGm5s (;

Kelt

Poslechl jsem si to, hlasy celkem ladí a mají pěknou barvu a je tam dobrý nástup nástrojů a doprovod, text nehodnotím. Snažím se k něčemu přirovnat. Styl zpěvu připomíná Luboše Pospíšila z C a K vokál, hlas má čistý, pěkný, ale není to nic na Rottrovou, a hlavně na Tichotovou z Brontosaurů – ta měla zlato v hrdle. Při poslechu této hudby mám pocit, jako bych někde na zámku jedl speciální dezert a zítra mohl jít znovu. Ale i kdyby i ten dezert chutnal, druhý den bych nešel. Hudba jde jen do uší, ale ne do srdce.

zjentek

Krásně vystiženo, díky.

Jenže kdybys dnes „někde na zámku jedl speciální dezert“ s někým tvému srdci blízkým, zítra bys chtěl jít zase. (;