Alesh

Líbí se vám tato písnička?

http://www.you­tube.com/watch?v=5sbw4O­zoasQ

Odpovědi
cochee

Písničku mám bohužel značně „ojetou,“ takže nelíbí. Já to tak mám – když něco slyším moc často, většinou nuceně z rádia, tak se mi to bohužel silně zoškliví. Mimochodem, vždycky jsem si říkal, jestli ten Lynott má vlastní vlasy, nebo to je paruka a la černoch 🙂

briketka10

lituju lituju mám jiný vkus ☺

hanulka11

Před xxx lety jsem to poslouchala , líbilo -tipuji, že mě bylo asi tolik ,co nyní tobě

Jikra

Má to drive(drajv), má to melodii, pravda sice je to starší kus, ale mě to absolutně neuráží a navíc jo to silně poslouchatelný. Tak že jo, líbí.

pusinka50

Ne, tento typ muziky nemusím, i když jinak mám hudbu velmi ráda

Lenča59

Mě stačilo vidět první sekudnu videa a hned sem vědělA že to prostě ne! =) retro se mi nelíbí, ani ty populární písničky se mi často nelíbí