hedvika

Jak se jmenuje tato písnička a kdo ji zpívá?

Dodrý den,prosím o název písničky a jméno interpreta.Je to diskotéková písnička z let 1990–91,není to klasický hause,spíš rep.Zpívá ji ženský hlas refren a zbytek repuje mužský hlas.Znám jen tento úryvek refrénu: (píši to tak jak to zpívají)… í co ňúú,ico bade taim…,somtomo gero mo džeke džudatsa…dont stop,ico bade time,íco ňú…,aspoň já tomu tak rozumím.Myslela jsem si že to zpíval technotronic,ale asi to
tak není.A jak se jmenuje písnička(myslím od GiGi D´agostina nebo ten hlas je mu podobný),kde je použita melodie z filmu "Nekonečný příběh I."Já vím bude to asi oříšek,ale kdyby jste si náhodou někdo vzpomněl,byla bych Vám vděčná,za všechny odpovědi předem moc děkuji.
(
Doplňuji:
Není to titulní song.Je to ta pasáž,kdy Atrej běží na koni.

Odpovědi
bolak

já to zkusím > http://www.you­tube.com/watch?v=KJQZvBp­C55s

:)

cochee

A pokud se týká Nekonečného příběhu a má-li to být ten titulní song, tedy Neverending story, zpívá týpek co si říká Limahl – je to on? http://www.you­tube.com/watch?v=3khTntOxX-k . D'Agostino byl v té době ještě pan Nikdo 😉
Doplňuji:
..teda ani pan Nikdo, protože měl 17 roků 😁