Filip84

Líbí se vám Olga Richterová?

Otázka samozřejmě míří primárně na pány, ale pokud jsou zde ženy opačného pohlaví orientované na ženy opačného pohlaví, žádný problém, každému co jeho jest a každý má právo se vyjádřit! 👌😎

Mne ta otázka napadla, protože jsem náhodou narazil na článek, že frajerka vyhrála nějaký soud nad „dezinformátorkou“, no a tam bylo její foto. A tak jsem si vzpomněl, že když ji někde uvidím, tak mne něčím nějak přitahuje. Asi to není ani nějak moc sexuální, sám vlastně nevím čím, protože s takovou švihlou aktivistkou bych se fakt nesnesl, jo, by vyrukovala s nějakou tou svou aktivní pakoninou a by bylo „po zábavě“, takhle z večera. 😅 Lepší antikoncepce, než pilulky! 😅😅

Snažil jsem se najít nějakou fotku, kde vypadá k světu, což je prakticky nemožné, ona v šatech fraucimoru vypadá, no, asi podobně, jak kdybych se do toho nastrojil já, podle mého skromného názoru prostě blbě. Do toho je internet plný fotek, kde vypadá fakt 👌, třeba v baretu, to budou asi starší fotky, v tom vypadá, jak debil. A asi si ji nedokážu ani představit s normální délkou vlasů, prostě někde po lopatky, jak to takové holky mívají.

Jinak, Olga Richterová, kdyby to někdo nevěděl, a aby to nemusel hledat, je narozená v lednu 1985.

Tak co: líbí se vám? Ona to, chudák, schytává z různých stran spíš negativně, že se blbě obléká, že vypadá jak kluk atp. Říkám, když odmyslím to její „náboženství“, tak ano, ona není zrovna etalonem ženství, ale zase má v sobě nějaké kouzlo, něco, co asi nedokážu slovy popsat. Tak, na pomyslné stupnici od 0% (bubák) po 100% (vysněný ideál) bych jí dal něco kolem 40%.

Jsem jediný? Nebo je tu z ní naopak někdo unesený? Nebo jak? 🤷‍♀️😅

Nejlepší odpověď
aliendrone

1 - 25%

Potíž je v tom, že dnes již nedokážu perfektně oddělit čistě fyzický vzhled od toho ostatního (pokud tedy „něco o dotyčné vím“). To jsem uměl jen za hodně mlada.

Ale zkusím to. Raději jsem si nechal vyjet její fotky googlem, přeci jen z jedné toho moc nevykoumáš a víme co umí fotografie. Tudíž z výše zmíněného důvodu udělímJEDNO procento. Jak píši, nejsem si jist sám svým úsudkem, zda-li není ovlivněn „tím ostatním“ co vím.

Ne že by to byla největší šereda vůbec / kterou jsem kdy viděl. Spíš spadá do kategorie „MOŽNÁ, kdyby byla poslední ženou na světě“. 😉 😁 😁

Další odpovědi
Ametyst

0% (bubák nevídaný! 😲)

Navíc co z ní vypadne, když otevře pusu…

da ny

0% (bubák nevídaný! 😲)

„Princezna Zubejda“, nechť si schytává, co chce. Zviditelnila se a do politiky šla dobrovolně. Z mého pohledu, za „blbou stranu“. Ty „rozumy“, které z ní padají, nesdílím. Pro mne je tato expertka (sociální politika), „škodík“. I když, jako ona, nemám ráda lež.

jepik

0% (bubák nevídaný! 😲)

Ve sněmovně jí říkají „vzeklej bobr“

Arne1

1 - 25%

Rocker

1 - 25%

elkon

0% (bubák nevídaný! 😲)

Lotr2008

0% (bubák nevídaný! 😲)

Ne, tu opravdu ne.

quentos

26 - 50%

Viděl bych to stejně jako Ty – 40, maximálně 50, souhlasím s tím jakýmsi kouzlem.

Savier

26 - 50%

GM

1 - 25%

paul1

51 - 75%

zjentek

76 - 99%

Tím prstíkerm bodnout tě takhle zrouna do zadku srdíčko by ti ještě zaplesalo neboj.

Lgee

100% (vysněný ideál 😎)

30% nevím kolik jí je, ale pokud do 20 tak 5%

Filip84

aliendrone: Víš co, já mám tři výhody: 1. umím s lidmi nesouhlasit, 2. moc mne cizí názory nezajímají, tedy ani její, takže je, vlastně, ani neznám, a ani mne to nijak extra nezajímá, protože to stejně nezměním, a vlastně ani nechci a 3. když by došlo na nějakou osobnější interakci a ona by začala s tím svým ekobioteroristicko bůhvíjakým náboženstvím, tak já bych ji nechal vypovídat se, pak bych jí – v klidu – řekl, že mi to je Wurst a vysvětlil jí logiku že problém buďto má řešení, pak je třeba aplikovat řešení – kecy nepomohou, nebo problém řešení nemá, a pak kecy rozhodně nepomohou. A kdyby to nepomohlo, tak bych spustil, třeba, o typech U. S. low beam patterns a o rozdílu mezi U. S. low beam pattern, evropským symetrickým světlem a jednotným evropským assymetrickým světlem. Nebo tak něco. A buďto by to frajerka pochopila, nebo by frajerka utekla, s tím bych se naučil, jako, žít. A na ní je vidět, že tomu, co hlásá, i sama věří, což je u politiků opravdová rarita, a vlastně ona působí v poslanecké sněmovně poněkud nepatřičně. A zbytek stejně zjistíš až osobně, víš co, média zkreslují.

aliendrone

Filip84>>> To já měl KDYSI DÁVNO dokonce období, kdy mě názory jiných nezajímaly VŮBEC! 😉 Bohužel jsem během života dospěl k pragmatickému závěru, že JE LEPŠÍ se o ně zajímat, přinejmenším pokud se mne to nějak týká. Což u parlamentního politika v prasoidním systému (jako je ten náš) nejde jinak, bohužel. 😕

aliendrone

zjentek>>> Tožs ňa nasrál! Tedy ne že bych nepamatoval životní období „žádná ženská není ošklivá, jen JÁ jsem málo ožralej“, ale to, že TOBĚ to vydrželo DODNES… 😮

Až doteď jsem si myslel, že vkus apod. věci se s postupem času tříbí směrem k lepšímu (čímž se BOHUŽEL REDUKUJE množina potenciálních cílů!). 😕 Vida, ono asi JAK U KOHO! 😄

Se závistivým pozdravem Sláma u kravína! 😉 😁 😁
aliendrone

Filip84

Lgee: Ty neumíš odečíst 2023 – 1985? 🙄🤦‍♀️:

Jinak, Olga Richterová, kdyby to někdo nevěděl, a aby to nemusel hledat, je narozená v lednu 1985.

plebs

Podobný kabát se nosil za Císaře pána no a jinak je to nádhera pokud by měla doprovod smilníka Ferryho tak to nemá chybu já být v poslanecké sněmovně tak začnu okamžitě tokat.

Filip84

Ametyst: Ty jsi na ženské, nebo bi?

Filip84

Jo, a vysoká je 1.54 m!

da ny

Aha, tak ještě „Napoleonský komplex“....., proto ta „bestie“ ;)
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Napoleonsk%C3%BD_kom­plex