Avatar uživatele
Filip84

Líbí se vám Olga Richterová?

Otázka samozřejmě míří primárně na pány, ale pokud jsou zde ženy opačného pohlaví orientované na ženy opačného pohlaví, žádný problém, každému co jeho jest a každý má právo se vyjádřit! 👌😎

Mne ta otázka napadla, protože jsem náhodou narazil na článek, že frajerka vyhrála nějaký soud nad „dezinformátorkou“, no a tam bylo její foto. A tak jsem si vzpomněl, že když ji někde uvidím, tak mne něčím nějak přitahuje. Asi to není ani nějak moc sexuální, sám vlastně nevím čím, protože s takovou švihlou aktivistkou bych se fakt nesnesl, jo, by vyrukovala s nějakou tou svou aktivní pakoninou a by bylo „po zábavě“, takhle z večera. 😅 Lepší antikoncepce, než pilulky! 😅😅

Snažil jsem se najít nějakou fotku, kde vypadá k světu, což je prakticky nemožné, ona v šatech fraucimoru vypadá, no, asi podobně, jak kdybych se do toho nastrojil já, podle mého skromného názoru prostě blbě. Do toho je internet plný fotek, kde vypadá fakt 👌, třeba v baretu, to budou asi starší fotky, v tom vypadá, jak debil. A asi si ji nedokážu ani představit s normální délkou vlasů, prostě někde po lopatky, jak to takové holky mívají.

Jinak, Olga Richterová, kdyby to někdo nevěděl, a aby to nemusel hledat, je narozená v lednu 1985.

Tak co: líbí se vám? Ona to, chudák, schytává z různých stran spíš negativně, že se blbě obléká, že vypadá jak kluk atp. Říkám, když odmyslím to její „náboženství“, tak ano, ona není zrovna etalonem ženství, ale zase má v sobě nějaké kouzlo, něco, co asi nedokážu slovy popsat. Tak, na pomyslné stupnici od 0% (bubák) po 100% (vysněný ideál) bych jí dal něco kolem 40%.

Jsem jediný? Nebo je tu z ní naopak někdo unesený? Nebo jak? 🤷‍♀️😅

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 381 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Odpoveď byla označena jako užitečná

1 - 25%

Potíž je v tom, že dnes již nedokážu perfektně oddělit čistě fyzický vzhled od toho ostatního (pokud tedy „něco o dotyčné vím“). To jsem uměl jen za hodně mlada.

Ale zkusím to. Raději jsem si nechal vyjet její fotky googlem, přeci jen z jedné toho moc nevykoumáš a víme co umí fotografie. Tudíž z výše zmíněného důvodu udělímJEDNO procento. Jak píši, nejsem si jist sám svým úsudkem, zda-li není ovlivněn „tím ostatním“ co vím.

Ne že by to byla největší šereda vůbec / kterou jsem kdy viděl. Spíš spadá do kategorie „MOŽNÁ, kdyby byla poslední ženou na světě“. 😉 😁 😁

Upravil/a: aliendrone

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

0% (bubák nevídaný! 😲)

Navíc co z ní vypadne, když otevře pusu…

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

0% (bubák nevídaný! 😲)

„Princezna Zubejda“, nechť si schytává, co chce. Zviditelnila se a do politiky šla dobrovolně. Z mého pohledu, za „blbou stranu“. Ty „rozumy“, které z ní padají, nesdílím. Pro mne je tato expertka (sociální politika), „škodík“. I když, jako ona, nemám ráda lež.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jepik

0% (bubák nevídaný! 😲)

Ve sněmovně jí říkají „vzeklej bobr“

Upravil/a: jepik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

1 - 25%

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

1 - 25%

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

0% (bubák nevídaný! 😲)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

0% (bubák nevídaný! 😲)

Ne, tu opravdu ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

26 - 50%

Viděl bych to stejně jako Ty – 40, maximálně 50, souhlasím s tím jakýmsi kouzlem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

26 - 50%

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

1 - 25%

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

51 - 75%

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

76 - 99%

Tím prstíkerm bodnout tě takhle zrouna do zadku srdíčko by ti ještě zaplesalo neboj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

100% (vysněný ideál 😎)

30% nevím kolik jí je, ale pokud do 20 tak 5%

Upravil/a: Lgee

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

aliendrone: Víš co, já mám tři výhody: 1. umím s lidmi nesouhlasit, 2. moc mne cizí názory nezajímají, tedy ani její, takže je, vlastně, ani neznám, a ani mne to nijak extra nezajímá, protože to stejně nezměním, a vlastně ani nechci a 3. když by došlo na nějakou osobnější interakci a ona by začala s tím svým ekobioteroristicko bůhvíjakým náboženstvím, tak já bych ji nechal vypovídat se, pak bych jí – v klidu – řekl, že mi to je Wurst a vysvětlil jí logiku že problém buďto má řešení, pak je třeba aplikovat řešení – kecy nepomohou, nebo problém řešení nemá, a pak kecy rozhodně nepomohou. A kdyby to nepomohlo, tak bych spustil, třeba, o typech U. S. low beam patterns a o rozdílu mezi U. S. low beam pattern, evropským symetrickým světlem a jednotným evropským assymetrickým světlem. Nebo tak něco. A buďto by to frajerka pochopila, nebo by frajerka utekla, s tím bych se naučil, jako, žít. A na ní je vidět, že tomu, co hlásá, i sama věří, což je u politiků opravdová rarita, a vlastně ona působí v poslanecké sněmovně poněkud nepatřičně. A zbytek stejně zjistíš až osobně, víš co, média zkreslují.

Avatar uživatele
aliendrone

Filip84>>> To já měl KDYSI DÁVNO dokonce období, kdy mě názory jiných nezajímaly VŮBEC! 😉 Bohužel jsem během života dospěl k pragmatickému závěru, že JE LEPŠÍ se o ně zajímat, přinejmenším pokud se mne to nějak týká. Což u parlamentního politika v prasoidním systému (jako je ten náš) nejde jinak, bohužel. 😕

Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Tožs ňa nasrál! Tedy ne že bych nepamatoval životní období „žádná ženská není ošklivá, jen JÁ jsem málo ožralej“, ale to, že TOBĚ to vydrželo DODNES… 😮

Až doteď jsem si myslel, že vkus apod. věci se s postupem času tříbí směrem k lepšímu (čímž se BOHUŽEL REDUKUJE množina potenciálních cílů!). 😕 Vida, ono asi JAK U KOHO! 😄

Se závistivým pozdravem Sláma u kravína! 😉 😁 😁
aliendrone

Avatar uživatele
Filip84

Lgee: Ty neumíš odečíst 2023 – 1985? 🙄🤦‍♀️:

Jinak, Olga Richterová, kdyby to někdo nevěděl, a aby to nemusel hledat, je narozená v lednu 1985.

Avatar uživatele
plebs

Podobný kabát se nosil za Císaře pána no a jinak je to nádhera pokud by měla doprovod smilníka Ferryho tak to nemá chybu já být v poslanecké sněmovně tak začnu okamžitě tokat.

Avatar uživatele
Filip84

Ametyst: Ty jsi na ženské, nebo bi?

Avatar uživatele
Filip84

Jo, a vysoká je 1.54 m!

Avatar uživatele
da ny

Aha, tak ještě „Napoleonský komplex“....., proto ta „bestie“ ;)
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Napoleonsk%C3%BD_kom­plex

Nový příspěvek