Savier

Líbí se vám náš Havířovský kruháč pro chodce?

Uprostřed sídliště tady máme tohle :D Nedá se to popsat jinak, než kruháč pro chodce. Vede tam pět pěších tras (chodníků). A nikde jinde v ČR jsem to neviděl.

Odpovědi
michalds

Ano. Líbí se mi

Kde je? V Podlesí, na Šumbarku, v Suché?

Filip84

Ano. Líbí se mi

A, Ptákoland! 😎👌 Savier, Tys psal, že jsi z Valašskýho Meziříčí, a zatím žiješ v Ptákolandu? 😯😂

Nezastřelí mě MěStaPo, když po tom budu chodit doleva? 👌😂

Jinak se mi to líbí, zapadá to do Ptákolandu, protože v Ptákolandu je možný úplně všecko a ještě k tomu mnohem víc! 😎😂

Savier

Filip84: Jsem z Valmezu. Z různých důvodu jsem se ale přestěhoval do Havru. Děkuji.

Filip84

Savier: V Ptákolandu se lépe chlastá? 😃😜

Ne, dělám si opravdu legraci, ale Ptákoland není zrovna ideální místo pro život, ne? Jako, víš jak … Ptákoland, prostě. 😅

Savier

Ptákoland :DD Z toho nemůžu…

Filip84

Savier: A víš jak to vzniklo, ne – Ptákoland, ptáci z Ptákolandu…? 😃

Savier

Není no.. Je to tady plný fetek! Bohužel, situace mě k tomu dohnala. Ale jako v klidu, dá se tady žít normální život.

Filip84

Savier: Byly tam laciný nájmy, viď? 😅

df

Já jsem tam bydlel na Pujmance

michalds

df: mám kámoše na ul. Mládí. Svět je malý 🙂

df

No vidíš

Savier

michalds: Nábřeží :)

michalds

Přibližně vím, cca 600 m kosek od toho jsem měl školu.

Savier

Hezky :D Bydlíš furt v Havru?

Savier

Tyjo. To je celkem osobní otázka. Jsem si uvědomil :D Tak jestli nechceš odpovědět, nevadí.

michalds

Ne, ale studoval jsem na průmyslovku, ul. Makarenkova. Kousek od OC Budoucnost. (dnes má jiný název)

Savier

Děkuji.

michalds

v poho:-)