Filip84

Líbí se vám mravencovo selfie?

Podrobnosti (a zdroj) tady:

https://www.sty­lemania.it/ar­te-e-cultura/svelato-da-vicino-il-terrificante-volto-della-formica_754068_91­201_411139.htm

Líbí se vám mravencův rypák? 😅

Já už jsem viděl zvětšených více breber, třeba rozličné roztoče, nebo klíště, to je 👌, to je rypák! Proti klíšti je mravenec krasavec inteligentní! 😅😅

Nejlepší odpověď
Mravenec

Ano, líbí se mi. 😎

Je potřeba líbit se sám sobě. 👦😂

Další odpovědi
Savier

Bojím, bojím! 😳😳😲

Rokio

Bojím, bojím! 😳😳😲

Kdybych tuto potvoru potkal v reálném životě, tak bych se hodně bál.

VaclavZeman

Ano, líbí se mi, ale domů bych ho nechtěl! 😳

Je to lidské. Jo.

paul1

Ne, nelíbí se mi! 🤢

Jiří Bohumil

Ne, nelíbí se mi! 🤢

Ale skutečnost někdy bývá i ne moc líbivá. Mě se líbí proto spíše ten od Ondřeje Sekory.

Lgee

Bojím, bojím! 😳😳😲

zjentek

Ne, nelíbí se mi! 🤢

Jde o zavádějící půlku gzychtu brablence- níže v linku máš xicht celý i s kukadly>>> https://patri­otmagazin.cz/da­ta/redactor/wol­f.mravenec-1.jpg

Není to selfíčko brablenci nemají kamery a nefotí woe!

Filip84

Mravenec: Ty na jinou odpověď nemáš nárok! 🤷‍♀️😂😂😂

Mravenec

👦🐜😂😂😎

Elita národa

Příspěvek smazán administrátorem.