aliendrone

Nevím, možná...

Tak bezesporu je to půvabná tvářička, hlavně ta kukadla. ;) :D :D
Celkový dojem ale silně sráží nedostatek „předností“. (pokud se v jejím případě o nějakých „přednostech“ dá vůbec mluvit) V Pirátech (jedničce) ale byla NAJS! ;) :)

Další odpovědi
Kepler

Ale jo, ještě by to šlo.

Ale Halina Pawlovská je už vyšší liga, ne? Já měl už bobky, že tě přešel zájem o bulimické celebrity…

anonym

Ano

Ale taková Emma Stone je jiná kočka.

marci1

Nevím, možná...

A co Emma? Ta tě už přešla? Ale bacha, Keira je Beran (Emma Štír). 🙂

marci1

Můj příspěvek: „A co Emma? Ta tě už přešla? Ale bacha, Keira je Beran (Emma Štír). 🙂“ byl smazán mazalem z důvodu:
Opakující se příspěvek, duplicitní příspěvek. 🙂

marci1

Doplňuji: Mou odpověď admin vrátil zpět. 🙂

zjentek

Taková Emma člověka jen tak nepřejde, to dá rozum. Ovšem Keiru jsem miloval, užkdyž jsem psal o Emmě, takže to není nic novýho… jen, jak se ti líbí? Co třeba její oči? Úsměv? Způsob, jakým se při hraní na lidi dívá? (;

Ověřoval jsem si vlastní vkus. (;

marci1

Docela se mi líbí. A víš, že se mi zdají obě podobné? Je vidět, že se ti líbí stejný typ žen.:-))