zzzzz

líbí se vám?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/261980-yoda-nejosklivejsi-pes-na-svete-se-nedockal-nastupce-a-umrel.html

Nejlepší odpověď
anonym

O mrtvých jen dobré,ale ten titul si rozhodnš zasloužila :D.Nelíbí se mi,ale asi prožila hezký život u milující paničky a to je důležité.Je to docela povzbuzující,že i pro ty,kteří se něčím liší od všeobecného vkusu se najde láska.A ta je jak známo slepá. :D

Další odpovědi
anonym

Nelíbí.

akvidzerp

mně jo na každým zvířrti je něco roztomilýho,i na rybě,pavouku:)…

Damiana

Mě se tedy líbí. Hned bych ho brala. Je to roztomilá příšerka…:-)
Kdybyste viděla jednoho „fešáka“, kterého jsem měla z útulku – kam se na něj Yoda hrabe, před ním by zdrhal i Darth Wader!
Vzala jsem si ho, za dva dny se mu projevila parvoviróza a tam by jistě zemřel. Já ho měla 13 let a byl to ten nejlepší pes v mém životě.

briketka10

chudinka malá chlupatá roztomilá, já ji znám z minulého roku a už se ségrou jsme o ní mluvily, drobeček už je v psím nebíčku ☹

aramah

Nojo chudáček škaredej,má to za sebou :D

pizlicka

snazim se,ale fakt se mi nelibi:-)