Cookie_11_44

Líbí se mi kluk, nemůžu na něj přestat myslet. Asi jsem se zamilovala. Mám mu to říkat?

Dobrý den, je mi 12 a chodím do 7. třídy. Asi před měsícem a půl jsem potkala jednoho kluka z 8. třídy. Před týdnem jsme s ním a ještě jeho kamarádem jeli na školní soutěž. Říkala jsem: „Jsem vždycky poslední, stejně to nedám.“ A on mě začal uklidňovat že tak hrozná nejsem. Že není důležité být první, ale zúčastnit se. Že se na mě nikdo zlobit nebude když to pokazím. A od té doby na něj koukám jak úplný blbec, mám pocit že jsem se do něj zamilovala. Neměla jsem úplně dobrou náladu, ale on mi jí zlepšil svými blbostmi a vtípky asi na 100%. A tak roztomile a hezky se na mě díval 😁. Občas to vypadalo jako když mě balí, ale jistá si nejsem. Měla bych mu říct, že se mi líbí? Případně, kde je lepší místo? Někde v koutě ve škole, nebo po škole?

Nejlepší odpověď
tituly

Neříkej. Na to máš ještě pár let. Nebylo ti proboha ani 15. Jsi dítě, kterému sotva začala puberta. To si uvědom.
Soustřeď se na školu, na své zájmy, hrej si. Buď ráda, že ještě nemusíš řešit problémy dospělých. Chovej se adekvátně svému věku.

K čemu by to tobě nebo jemu bylo? V tomto věku stejně nemůžete mít žádný vztah. Výjma přátelství,

Další odpovědi
elkon

Zapomeň na takové věci, jsi dítě, máš dost času. Nevím jaké máš rodiče, ale kdybys byla moje dcera, tak tě „přetrhnu“. Koukej se dobře učit, ať doděláš základku v pohodě. Pak se uvidí co dál.

da ny

Radši se uč.
Na kluky máš hodně dlouho čas. Lýtka se ti zapalují moc brzo 😉
Platonické „vzplanutí“ a tak to nech. Nech si zajít. Nevnucuj se, neškemrej.

Drap

Jestli chceš aby to věděl, tak mu to řekni.