Avatar uživatele
Grafik3DX

Líbí se mi kamarádka, ale nevím jak jí to říct.

Líbí se mi kamarádka, problém je v tom že mně je 13 a jí 15. Máme hodně společných zájmů a mě se líbí jak svojí inteligencí tak krásou. Oba hrajeme na hudební nástroje, oba hrajeme divadlo i se zajímáme o stejné filmy a seriály. Jak jí mam pozvat, třeba na zmrzlinu, mam z toho strašný strach. Předem děkuji všem za odpověd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4421 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ondra07

Podle mě máš ještě čas a vím, že věk nehraje roli, ale 15 letým holkám se líbí většinou starší kluci, to říkám ze své vlastní zkušenosti. Možná budete zatím kamarádi, tak jí třeba napiš na facebooku nebo jí řekni něco hezkého, zalichoť jí, že jí to sluší… A zkus jí pozvat třeba ven, když je tak pěkně, tak třeba na brusle, kolo… :) je toho dost
Nebo se jí prostě zeptej, co umí zahrát na hud. nástroj apod.. Prostě s ní furt mluv o něčem… to je hlavní !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

nejdůležitější je se nejdřív zbavit toho strachu z komunikace – strach je to nejhorší, co může bejt, z toho pramení veškeré špatnosti. Chce to pár hlubokých nádechů a říci si, že je to přece kamarádka, tak proč ji nepozvat…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
IK

Quentos má pravdu,
tréma tě zničí, takže s ní mluv a nenech se vyvést z míry. Strach není na místě, to se jí rovnou můžeš zeptat jestli by ti nevrazila facku. Pak bys viděl zda se máš bát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Zkus si projít i další odpovědi, dovíš se určitě víc.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­152&q=L%C3%AD­b%C3%AD+se+mi+hol­ka&sa=Vyhledat&oq=&aq=&­aqi=&aql=&gs_sm=&gs­_upl=

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Michal Kole ti doporučuje bazén, ale zkus se zamyslet nad rašeliništěm. Řekni jí – poj´d půjdeme spolu do rašeliniště se konzervovat pro příští věky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Lepší je pozvat ji do bazénu. Tam zároveň poznáš, jestli je čistotná (špindíru by do bazénu nepustili), aby jsi něco „nechytil“ kdyby se to „zvrtlo“.

Podle tvého věku se to „zvrtnout“ NESMÍ.

Plavání je DŮLEŽITĚJŠÍ než zmrzka po které dostaneš zánět mandlí.

Řekneš ji, prosím tě pojď se mnou do bazénu a nauč mě plavat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

pro me je dulezite abych si z nejakym klukem suprove rozumnela,rec nevazla a mohla bych si s nim povidat o cemkoliv. pokud citis z jeji strany ze to tak je ozvi se ji a nekam ji pozvy. zaplat za ni a trvej na tom. pak se s ni projdi a doprovod domu a zkus ji dat pusu na tvar. jestli neuhne a usmeje se mas to v kapse. po par setkani zkus byt odvaznejsi. u kazde holky je to vsak jinak a ciny jsou napr. pro me dulezitejsi nez slova.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek