VladoJak

Pomôžete s výberom zimných pneumatík?

Caute lidi. Letna sezona klope na dvere a ja som stale este na zimnych pneu. Tento rok ale chcem ktomu pristupit troska lepsie a zainvestovat do novych ako kupovat second hand na jednu sezonu. Mam Rapidku novu a R16. Moc sa do pneu nevyznam a preto pozeram recenze vsade na internete. Tento test pneu https://vas-pomocnik.cz/test-letnich-pneumatik/ mi prisiel zaujimavy ale rad by som vedel naj znacku a vydrz podla vasich skusenosti.
Dakujem za rady :)

Odpovědi
Edison

Micheliny jsou dost hlučný, už mi to na auto nesmí. Osobně mám nejraději dunlopy.

nyjono

Barum Polaris. Zdá se mi dobrý poměr ceny a kvality.